Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
22/02/2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDNAKİTTE KAL153.79154.36152.80154.08+0.19
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESAT290.83291.02287.20290.81-0.01
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGENAKİTTE KAL1,185.841,185.841,145.861,153.81-2.70
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALNAKİTTE KAL456.52461.01453.21460.70+0.92
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILNAKİTTE KAL289.81292.46287.73292.43+0.90
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSSENETTE KAL106.06107.37105.80106.71+0.61
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSNAKİTTE KAL211.49211.78209.70211.61+0.06
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITENAKİTTE KAL206.63206.92204.86206.75+0.06
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSNAKİTTE KAL707.84708.78701.42708.19+0.05
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSNAKİTTE KAL5.265.275.245.27+0.19
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50NAKİTTE KAL308.68309.41305.93309.17+0.16
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXAÇIK KAL907.99910.43907.81910.09+0.14
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXNAKİTTE KAL3,931.743,958.193,929.723,938.10+0.16
 
^FTGEN  
FTSE GLOB ENERGYSENETTE KAL8,880.718,953.698,848.378,916.74+0.42
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXNAKİTTE KAL3,985.194,012.673,983.113,991.51+0.16
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXSENETTE KAL19,236.8819,322.7219,236.6619,269.59+0.17
  FTSE GLOBAL 100SENETTE KAL1,707.741,709.051,697.641,703.10-0.34
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITSENETTE KAL20,252.5220,320.2020,217.7420,301.26+0.24
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXNAKİTTE KAL5,429.245,445.025,423.885,442.19+0.24
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXNAKİTTE KAL7,167.397,220.527,162.377,178.60+0.16
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITNAKİTTE KAL4,463.674,497.484,456.104,456.10-0.17
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXNAKİTTE KAL4,716.724,740.814,716.724,737.33+0.44
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARESENETTE KAL3,505.093,520.063,504.633,515.41+0.29
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL10,507.7410,548.4310,500.0710,548.43+0.39
  FTSE FT350 OIL&GAS PDNAKİTTE KAL8,923.898,991.708,863.958,894.32-0.33
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAÇIK KAL10,773.5510,896.6810,672.1710,689.16-0.78
  FTSE FT350 CHEMICALSSENETTE KAL14,223.4214,371.7214,223.4214,296.36+0.51
  FTSE FT350 FOREST&PAPNAKİTTE KAL21,107.8121,400.5021,107.8121,265.41+0.75
  FTSE FT350 IND METALSSENETTE KAL5,237.445,414.865,237.445,357.44+2.29
  FTSE FT350 MININGSENETTE KAL19,234.1019,722.5619,232.9419,659.77+2.21
  FTSE FT350 CNSTR&MATSENETTE KAL5,615.525,684.565,603.875,603.87-0.21
  FTSE FT350 AERO & DEFNAKİTTE KAL4,866.254,906.254,866.254,898.40+0.66
  FTSE FT350 GENL INDUSNAKİTTE KAL5,593.595,643.895,583.115,605.31+0.21
  FTSE FT350 ELEC&EQPTSENETTE KAL6,937.996,969.316,883.306,938.300.00
  FTSE FT350 IND ENGSENETTE KAL11,695.1711,799.6711,604.8811,668.26-0.23
  FTSE FT350 IND TRANSSENETTE KAL2,336.122,384.902,334.062,354.41+0.78
  FTSE FT350 SUPRT SERVSENETTE KAL7,923.667,996.047,923.397,956.05+0.41
  FTSE FT350 AUTO&PARTSSENETTE KAL7,002.157,048.436,929.747,015.67+0.19
  FTSE FT350 BEVERAGESNAKİTTE KAL24,122.9624,161.2423,924.9224,078.69-0.18
  FTSE FT350 FOOD PRODRSENETTE KAL7,173.567,278.537,159.237,233.14+0.83
  FTSE FT350 HSEHLD GDSNAKİTTE KAL15,990.7815,994.5915,833.8515,875.42-0.72
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL36,806.2436,842.8636,294.9836,399.57-1.10
  FTSE FT350 TOBACCONAKİTTE KAL33,744.1234,194.1833,519.3934,021.53+0.82
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRSENETTE KAL6,777.386,827.276,768.336,777.710.00
  FTSE FT350 PHAR & BIONAKİTTE KAL14,869.5214,994.8614,773.1714,946.18+0.52
  FTSE FT350 FD&DRG RETNAKİTTE KAL3,737.983,741.133,696.363,702.07-0.96
  FTSE FT350 GENERL RETSAT2,198.272,208.342,186.662,190.20-0.37
  FTSE FT350 MEDIASENETTE KAL8,157.218,230.478,154.108,188.42+0.38
  FTSE FT350 TRAV&LEISNAKİTTE KAL9,319.859,371.409,295.639,315.58-0.05
  FTSE FT350 FXD LN TELAÇIK KAL2,670.682,675.452,633.572,638.71-1.20
  FTSE FT350 MOB TELECOSENETTE KAL3,146.633,194.343,146.123,156.79+0.32
  FTSE FT350 ELECTRICTYNAKİTTE KAL7,174.427,176.807,120.427,134.79-0.55
  FTSE FT350 GAS WT&ULTNAKİTTE KAL4,996.905,043.634,944.285,031.43+0.69
  FTSE FT350 BANKSNAKİTTE KAL3,782.163,806.443,759.083,765.88-0.43
  FTSE FT350 NONLIF INSSENETTE KAL3,249.413,266.143,245.583,248.86-0.02
  FTSE FT350 LIFE INSSENETTE KAL7,516.247,617.057,515.817,551.60+0.47
  FTSE FT350 GEN FINAL9,814.379,920.329,809.579,844.64+0.31
  FTSE FT350 EQ INV ISTNAKİTTE KAL9,898.679,924.749,895.739,904.84+0.06
  FTSE FT350 SFT CP SRVSENETTE KAL2,044.112,062.312,044.112,060.36+0.79
  FTSE4GD GLB BNCHSENETTE KAL8,369.148,379.308,334.518,357.53-0.21
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL6,660.436,664.596,626.656,648.22-0.22
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHNAKİTTE KAL6,564.716,564.716,502.436,522.30-0.65
  FTSE4GD US BNCHSENETTE KAL10,869.9310,873.5210,806.0810,845.69-0.22
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50NAKİTTE KAL6,054.616,054.615,989.566,009.12-0.75
  FTSE4GD US 100SENETTE KAL10,487.8910,491.2310,425.0310,463.67-0.23
  FTSE ALL-WLD ADV EMERSENETTE KAL426.65428.73424.71426.72-0.06
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL325.85326.25324.20325.09-0.29
  FTSE ALL-WD DEV EX USSENETTE KAL259.77260.56259.23259.67-0.19
  FTSE ALL-WD DEV N AMESENETTE KAL250.24251.06249.78250.20-0.18
  FTSE DEV EX UKSENETTE KAL337.80338.23336.17337.09-0.26
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL343.26343.50341.21342.23-0.33
  FTSE DEV EUROPESENETTE KAL238.06238.75236.98237.65-0.34
  FTSE DEV EUR X UKSENETTE KAL253.78254.84253.16253.76-0.17
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL697.60700.65697.11699.41+0.44
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSENETTE KAL516.95519.36516.23518.17+0.23
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL609.79612.58603.01610.43-0.36
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL456.86459.49456.11458.65+0.44
  FTSE FT AEM LMSSENETTE KAL731.34734.66730.30732.99+0.22
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL940.03944.12929.47940.52-0.41
  FTSE FT AEM AP LMSSENETTE KAL740.54744.60739.31743.33+0.42
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100SENETTE KAL4,679.604,695.344,677.294,689.12+0.06
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL5,011.185,044.635,011.185,040.53+0.28
  FTSE ASEAN 40SENETTE KAL11,142.5511,161.2011,086.0511,153.56-0.25
  FTSE ALL-WORLD INDEXSAT331.58332.07330.12330.97-0.24
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL280.66281.55280.21280.72-0.10
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSAT348.36348.73346.55347.52-0.27
  FTSE ALL-WORLD EX S ASENETTE KAL330.05330.53328.59329.44-0.24
  FTSE ASIA PACIFICSENETTE KAL308.73310.73308.30309.80+0.17
  FTSE ASIA PAC EX JPNSENETTE KAL534.15537.73533.10535.59+0.22
  FTSE ASIA PAC X J I PSENETTE KAL513.47517.20512.37514.81+0.20
  FTSE ASIA PAC X JIPANSENETTE KAL489.04492.81487.91491.26+0.33
  FTSE EUROPESENETTE KAL237.88238.56236.81237.46-0.33
  FTSE EUROPE EX UKSENETTE KAL250.59251.60249.96250.53-0.16
  FTSE EURO EX EUROBLOCSENETTE KAL261.47261.91259.89260.65-0.48
  FTSE EUROBLOCSENETTE KAL212.17213.05211.54212.11-0.17
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL11,518.5711,518.5711,436.7311,475.53-0.37
  FTSE RAFI US 1500SENETTE KAL12,868.1512,868.1512,778.6612,825.40-0.33
  FTSE RAFI EMSENETTE KAL6,127.286,156.026,119.576,138.28+0.15
  FTSE RAFI EX US 1000SAT6,063.216,079.396,044.876,055.51-0.29
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.