Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
23/10/2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDAL101.65103.30101.59103.25+1.57
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CAREAL222.65229.07222.46228.53+2.64
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESENETTE KAL1,363.851,382.981,362.041,380.40+1.21
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALAL407.81412.65407.56410.33+0.62
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSENETTE KAL159.54163.62159.35163.32+2.37
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSSENETTE KAL49.5951.7649.5951.71+4.28
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSNAKİTTE KAL195.89196.72195.23195.96+0.04
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITENAKİTTE KAL191.64192.40190.96191.65+0.01
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSNAKİTTE KAL671.95674.47669.28671.59-0.05
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSNAKİTTE KAL3.223.273.223.26+1.24
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50NAKİTTE KAL309.55310.09307.94308.32-0.40
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXAL969.91980.45969.22980.45+1.18
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXAL3,268.543,320.793,267.343,310.38+1.28
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXAL3,296.893,350.133,295.623,338.89+1.27
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXAL17,894.4218,115.7817,891.3518,109.57+1.20
  FTSE GLOBAL 100NAKİTTE KAL2,253.702,261.902,235.422,257.38+0.06
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITSENETTE KAL17,913.7518,107.1817,766.5218,010.71+0.59
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXSENETTE KAL5,205.255,281.345,205.255,281.34+1.46
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXAL5,785.655,885.385,781.785,860.28+1.29
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAL3,873.333,887.613,853.743,886.17+0.33
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXNAKİTTE KAL5,678.925,747.585,678.925,737.85+1.04
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARENAKİTTE KAL3,740.753,792.283,740.753,785.55+1.20
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL16,421.9516,601.7516,414.1016,547.81+0.77
  FTSE FT350 OIL&GAS PDAL3,392.513,524.193,392.513,474.35+2.41
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAL4,060.974,301.964,040.984,175.06+2.81
  FTSE FT350 CHEMICALSNAKİTTE KAL12,589.0912,871.5712,583.5212,774.78+1.48
  FTSE FT350 FOREST&PAPAL17,910.6818,163.9717,792.4817,938.82+0.16
  FTSE FT350 IND METALSSENETTE KAL3,718.213,814.813,674.033,797.26+2.13
  FTSE FT350 MININGAÇIK KAL17,792.7718,094.3717,694.3417,927.65+0.76
  FTSE FT350 CNSTR&MATNAKİTTE KAL6,236.916,355.646,210.126,319.89+1.33
  FTSE FT350 AERO & DEFNAKİTTE KAL3,013.523,126.593,013.493,126.59+3.75
  FTSE FT350 GENL INDUSNAKİTTE KAL5,775.785,896.205,755.395,870.93+1.65
  FTSE FT350 ELEC&EQPTNAKİTTE KAL9,516.169,656.709,516.169,624.73+1.14
  FTSE FT350 IND ENGNAKİTTE KAL13,644.3813,887.0513,598.7113,875.95+1.70
  FTSE FT350 IND TRANSSENETTE KAL2,132.942,174.412,132.942,166.18+1.56
  FTSE FT350 SUPRT SERVAL9,339.019,485.419,329.549,428.63+0.96
  FTSE FT350 AUTO&PARTSAL2,785.382,892.912,785.382,838.84+1.92
  FTSE FT350 BEVERAGESAL20,331.5020,791.4120,268.8920,630.35+1.47
  FTSE FT350 FOOD PRODRAL5,987.026,061.185,961.686,030.09+0.72
  FTSE FT350 HSEHLD GDSNAKİTTE KAL16,589.4716,893.2216,537.6116,812.57+1.34
  FTSE FT350 PERS GOODSAÇIK KAL38,950.8339,116.3138,546.2038,762.70-0.48
  FTSE FT350 TOBACCOAÇIK KAL26,495.5526,954.7726,459.8026,773.15+1.05
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRAL6,269.106,332.086,239.616,308.00+0.62
  FTSE FT350 PHAR & BIOAÇIK KAL16,443.8016,616.9016,366.5916,476.95+0.20
  FTSE FT350 FD&DRG RETAÇIK KAL4,038.654,089.264,026.634,069.47+0.76
  FTSE FT350 GENERL RETSENETTE KAL2,484.662,517.772,477.752,504.46+0.80
  FTSE FT350 MEDIANAKİTTE KAL7,016.707,084.706,979.947,071.45+0.78
  FTSE FT350 TRAV&LEISSENETTE KAL6,572.576,650.156,562.176,623.13+0.77
  FTSE FT350 FXD LN TELSENETTE KAL1,265.531,304.901,256.961,304.90+3.11
  FTSE FT350 MOB TELECOSENETTE KAL2,493.992,588.132,493.992,578.08+3.37
  FTSE FT350 ELECTRICTYNAKİTTE KAL7,724.807,888.467,698.427,833.83+1.41
  FTSE FT350 GAS WT&ULTAL5,037.585,117.595,026.005,091.59+1.07
  FTSE FT350 BANKSAL1,951.912,063.101,951.912,047.91+4.92
  FTSE FT350 NONLIF INSSENETTE KAL2,761.082,784.932,754.662,763.65+0.09
  FTSE FT350 LIFE INSAL5,747.635,869.065,716.555,816.10+1.19
  FTSE FT350 GEN FINAL10,803.2810,880.1610,765.2010,848.05+0.41
  FTSE FT350 EQ INV ISTAL11,578.2611,674.0611,578.2611,667.54+0.77
  FTSE FT350 SFT CP SRVAÇIK KAL1,978.582,001.631,965.481,980.76+0.11
  FTSE4GD GLB BNCHNAKİTTE KAL9,751.429,771.659,689.479,761.52-0.08
  FTSE4GD GLB 100NAKİTTE KAL8,487.768,505.378,420.688,488.99-0.07
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHNAKİTTE KAL5,417.185,438.095,365.525,428.80+0.22
  FTSE4GD US BNCHNAKİTTE KAL14,184.4714,249.6314,082.8914,217.93+0.24
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50NAKİTTE KAL4,983.605,003.234,936.744,994.52+0.22
  FTSE4GD US 100NAKİTTE KAL14,133.8514,186.5514,026.1414,151.83+0.13
  FTSE ALL-WLD ADV EMERSENETTE KAL407.82410.11406.71410.11+0.45
  FTSE ALL-WLD DEVELOPNAKİTTE KAL376.98378.03374.51377.65+0.09
  FTSE ALL-WD DEV EX USAÇIĞA SAT264.37264.40262.07263.35-0.64
  FTSE ALL-WD DEV N AMENAKİTTE KAL254.88254.90252.50253.70-0.71
  FTSE DEV EX UKNAKİTTE KAL398.48399.68395.87399.24+0.11
  FTSE DEV EX JAPANNAKİTTE KAL399.57401.25397.16400.78+0.22
  FTSE DEV EUROPESAT238.54238.54235.66237.81-0.52
  FTSE DEV EUR X UKSAT273.56273.56270.14272.59-0.58
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL815.78816.12810.20813.80-0.25
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSENETTE KAL564.37564.98561.12564.31-0.03
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL420.10426.51419.21426.40+1.32
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL560.86561.43556.99559.85-0.19
  FTSE FT AEM LMSSENETTE KAL796.42796.89792.05796.30-0.04
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL655.78665.60654.41665.45+1.30
  FTSE FT AEM AP LMSSENETTE KAL899.96900.34894.09898.42-0.19
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100AL4,922.054,980.784,913.864,980.78+1.31
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL5,385.955,416.145,362.125,413.22+0.82
  FTSE ASEAN 40AL8,147.018,180.158,132.638,169.34+0.39
  FTSE ALL-WORLD INDEXNAKİTTE KAL381.37382.27379.03381.96+0.07
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL290.85290.87288.86290.02-0.48
  FTSE ALL-WORLD EX JAPNAKİTTE KAL402.64404.08400.36403.70+0.19
  FTSE ALL-WORLD EX S ANAKİTTE KAL380.35381.26378.01380.95+0.08
  FTSE ASIA PACIFICNAKİTTE KAL343.32343.38340.68341.85-0.65
  FTSE ASIA PAC EX JPNSENETTE KAL601.41602.08598.11601.25-0.25
  FTSE ASIA PAC X J I PSENETTE KAL580.35581.18576.91580.21-0.27
  FTSE ASIA PAC X JIPANNAKİTTE KAL566.93566.98562.65565.79-0.23
  FTSE EUROPESAT236.97236.97234.17236.29-0.51
  FTSE EUROPE EX UKSAT267.33267.33264.07266.44-0.55
  FTSE EURO EX EUROBLOCAÇIĞA SAT255.11255.11252.47254.49-0.46
  FTSE EUROBLOCSAT215.99216.04213.10215.26-0.55
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL11,980.9112,143.8511,966.5612,126.62+1.22
  FTSE RAFI US 1500AL12,170.8912,346.0212,158.9812,331.81+1.32
  FTSE RAFI EMSENETTE KAL5,242.925,269.065,224.745,269.06+0.47
  FTSE RAFI EX US 1000AÇIĞA SAT5,411.055,411.895,358.775,397.33-0.49
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDAL1,758.911,792.201,756.961,788.13+1.66
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.