Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
09/12/2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDAL159.73161.63159.73160.43+0.44
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESENETTE KAL307.20309.22306.29306.70-0.16
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESENETTE KAL1,261.781,269.751,257.391,265.26+0.28
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALSENETTE KAL538.51540.60536.70537.84-0.12
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILAÇIK KAL281.09283.45281.09281.38+0.10
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSSENETTE KAL93.7995.8193.7995.23+1.54
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSENETTE KAL230.50231.99230.50230.93+0.19
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESENETTE KAL225.31226.76225.31225.72+0.18
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSENETTE KAL775.54780.57775.54776.77+0.16
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSSENETTE KAL5.315.355.315.34+0.56
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SENETTE KAL342.87344.64342.87343.17+0.09
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXNAKİTTE KAL907.96908.54904.20905.51-0.32
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXSENETTE KAL4,023.214,028.244,010.144,020.33-0.07
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXSENETTE KAL4,076.534,081.784,062.594,073.50-0.07
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXSENETTE KAL20,933.0320,935.8820,801.9920,922.64-0.05
  FTSE GLOBAL 100SENETTE KAL1,918.061,937.581,917.791,935.73+0.97
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITSENETTE KAL21,991.1022,267.3321,991.1022,267.33+1.26
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXSENETTE KAL5,612.295,622.245,604.235,612.99+0.01
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXSENETTE KAL7,239.667,255.737,217.807,233.90-0.08
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAL4,512.964,557.884,512.964,557.88+1.00
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXNAKİTTE KAL5,698.425,703.525,670.975,692.89-0.10
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARESENETTE KAL4,029.614,031.714,009.104,024.13-0.14
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL12,739.7412,787.1312,566.8412,728.99-0.08
  FTSE FT350 OIL&GAS PDNAKİTTE KAL7,955.387,956.397,858.997,888.54-0.84
  FTSE FT350 OIL EQ S&DNAKİTTE KAL7,346.007,414.557,244.077,366.70+0.28
  FTSE FT350 CHEMICALSSENETTE KAL12,562.2212,562.2212,427.5612,516.37-0.36
  FTSE FT350 FOREST&PAPSENETTE KAL18,726.8518,726.8518,456.6718,541.10-0.99
  FTSE FT350 IND METALSAL3,340.463,410.353,314.903,383.97+1.30
  FTSE FT350 MININGAL18,020.5818,217.1218,000.0618,121.83+0.56
  FTSE FT350 CNSTR&MATSENETTE KAL6,828.656,832.886,755.906,774.11-0.80
  FTSE FT350 AERO & DEFSENETTE KAL4,965.744,994.514,946.794,983.05+0.35
  FTSE FT350 GENL INDUSNAKİTTE KAL6,025.136,050.115,978.826,019.38-0.10
  FTSE FT350 ELEC&EQPTSENETTE KAL8,559.678,579.278,514.118,560.88+0.01
  FTSE FT350 IND ENGSENETTE KAL13,027.1613,054.9712,925.4813,017.09-0.08
  FTSE FT350 IND TRANSSENETTE KAL2,407.562,437.832,378.542,437.83+1.26
  FTSE FT350 SUPRT SERVSENETTE KAL9,165.249,169.119,122.659,142.38-0.25
  FTSE FT350 AUTO&PARTSSENETTE KAL5,372.045,385.935,163.705,284.84-1.62
  FTSE FT350 BEVERAGESNAKİTTE KAL24,643.6024,643.6024,370.6124,467.58-0.71
  FTSE FT350 FOOD PRODRSENETTE KAL7,899.107,937.607,883.487,905.56+0.08
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSENETTE KAL17,025.2217,061.0716,954.3216,989.66-0.21
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL39,250.2639,382.9939,013.9639,208.47-0.11
  FTSE FT350 TOBACCOSENETTE KAL31,919.7432,108.9131,769.2631,871.64-0.15
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRSENETTE KAL8,052.218,061.907,985.788,035.37-0.21
  FTSE FT350 PHAR & BIOSENETTE KAL17,160.0817,190.0317,011.5417,107.51-0.31
  FTSE FT350 FD&DRG RETSENETTE KAL3,909.304,053.973,901.514,022.35+2.89
  FTSE FT350 GENERL RETSENETTE KAL2,380.492,416.892,380.492,411.54+1.30
  FTSE FT350 MEDIASENETTE KAL8,666.338,666.338,606.898,647.08-0.22
  FTSE FT350 TRAV&LEISSENETTE KAL9,884.919,887.769,789.389,800.54-0.85
  FTSE FT350 FXD LN TELSENETTE KAL2,245.132,267.522,236.352,260.24+0.67
  FTSE FT350 MOB TELECOAÇIK KAL3,280.403,280.403,242.703,268.10-0.37
  FTSE FT350 ELECTRICTYSENETTE KAL7,740.127,746.787,679.967,731.63-0.11
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL5,016.135,025.805,000.035,025.27+0.18
  FTSE FT350 BANKSSENETTE KAL3,613.573,647.973,605.143,626.05+0.35
  FTSE FT350 NONLIF INSSENETTE KAL3,088.983,101.513,067.513,093.97+0.16
  FTSE FT350 LIFE INSSENETTE KAL7,510.827,533.357,454.807,525.70+0.20
  FTSE FT350 GEN FINSENETTE KAL11,996.7212,038.6211,944.2212,016.56+0.17
  FTSE FT350 EQ INV ISTSENETTE KAL10,461.8510,492.0510,446.0110,480.10+0.17
  FTSE FT350 SFT CP SRVNAKİTTE KAL2,149.212,151.472,123.642,136.48-0.59
  FTSE4GD GLB BNCHSENETTE KAL9,307.669,388.059,306.229,376.31+0.80
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL7,638.247,710.797,637.827,702.59+0.87
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHAL6,639.026,732.616,639.026,732.61+1.41
  FTSE4GD US BNCHSENETTE KAL12,556.6312,690.4712,556.6312,672.58+0.92
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50AL6,113.876,200.396,113.876,200.39+1.42
  FTSE4GD US 100SENETTE KAL12,261.4212,395.6112,261.4212,380.12+0.97
  FTSE ALL-WLD ADV EMERSENETTE KAL438.62441.00438.12439.34+0.46
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL355.63358.69355.61358.21+0.78
  FTSE ALL-WD DEV EX USAL272.77274.36272.75274.00+0.60
  FTSE ALL-WD DEV N AMEAL262.62263.99262.59263.82+0.61
  FTSE DEV EX UKSENETTE KAL370.65373.76370.64373.28+0.77
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL374.77378.29374.77377.76+0.85
  FTSE DEV EUROPEAL251.41253.42251.41253.09+0.75
  FTSE DEV EUR X UKAL273.52275.50273.52274.97+0.64
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL709.49710.84707.88710.64+0.50
  FTSE ALL-WORLD ALL EMNAKİTTE KAL527.23529.85527.09529.09+0.49
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL590.18597.12590.04592.04+0.91
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL471.39473.44471.20472.93+0.38
  FTSE FT AEM LMSNAKİTTE KAL745.62749.20745.39748.12+0.47
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL916.37927.23916.18919.42+0.93
  FTSE FT AEM AP LMSNAKİTTE KAL762.28765.51761.94764.59+0.35
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100NAKİTTE KAL4,644.024,646.104,625.174,638.53-0.20
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL5,186.595,191.445,156.065,176.26-0.17
  FTSE ASEAN 40SENETTE KAL10,686.1310,693.2410,647.6310,657.13-0.25
  FTSE ALL-WORLD INDEXSENETTE KAL359.38362.33359.38361.86+0.75
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL292.77294.39292.76294.02+0.57
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSENETTE KAL377.47380.81377.46380.29+0.80
  FTSE ALL-WORLD EX S ASENETTE KAL358.09361.03358.09360.55+0.75
  FTSE ASIA PACIFICSENETTE KAL320.56321.55320.54321.22+0.40
  FTSE ASIA PAC EX JPNAL538.60540.93538.46540.41+0.55
  FTSE ASIA PAC X J I PAL514.17517.18514.02516.59+0.70
  FTSE ASIA PAC X JIPANAL483.29486.48483.13485.96+0.77
  FTSE EUROPEAL251.86253.80251.86253.52+0.76
  FTSE EUROPE EX UKSENETTE KAL270.77272.63270.77272.19+0.65
  FTSE EURO EX EUROBLOCAL274.87277.22274.87277.01+0.86
  FTSE EUROBLOCAL226.37228.06226.37227.58+0.65
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL12,454.1712,604.6012,454.1712,582.82+1.03
  FTSE RAFI US 1500SENETTE KAL12,875.0313,064.7712,875.0313,025.41+1.17
  FTSE RAFI EMAL5,970.226,001.155,967.735,990.08+0.51
  FTSE RAFI EX US 1000AL6,152.406,190.756,150.566,182.26+0.63
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDSENETTE KAL2,486.852,498.652,479.702,491.40+0.18
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.