Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
19/08/2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDAL157.67159.75157.67159.45+1.13
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CAREAL316.25319.96316.25319.10+0.90
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGENAKİTTE KAL1,457.541,464.481,454.931,455.13-0.17
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALAL510.48516.55510.48514.70+0.83
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILNAKİTTE KAL269.64272.05269.46271.26+0.60
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIK KAL88.3890.2888.3889.96+1.79
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSAL225.26227.72225.26227.22+0.87
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITEAL220.08222.50220.08222.01+0.88
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSAL759.21767.56759.21765.86+0.88
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSNAKİTTE KAL5.025.085.025.06+0.80
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50AL338.63341.68338.63340.86+0.66
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXAL859.57865.25859.57864.41+0.52
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXAL3,893.663,943.533,893.663,936.29+1.09
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXAL3,947.793,998.613,947.793,990.86+1.09
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXAL18,821.8519,097.9718,820.3119,097.97+1.47
  FTSE GLOBAL 100AÇIK KAL1,752.851,778.231,752.651,775.88+1.26
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITAÇIK KAL19,460.4519,647.5319,460.4519,647.53+0.96
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXAL5,333.575,397.675,333.575,397.67+1.20
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXAL7,117.157,214.237,117.157,189.65+1.02
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAÇIK KAL4,272.174,279.404,260.584,260.58-0.27
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXAL5,292.265,335.345,292.265,323.05+0.58
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHAREAL3,794.953,822.723,794.953,815.42+0.54
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCIAL10,672.9210,797.1110,672.9210,775.59+0.96
  FTSE FT350 OIL&GAS PDAL8,294.508,480.758,294.508,452.06+1.90
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAL8,917.109,239.438,917.109,239.43+3.61
  FTSE FT350 CHEMICALSAL12,062.1812,216.3312,057.1212,153.17+0.75
  FTSE FT350 FOREST&PAPAL17,302.7717,623.6117,302.7717,589.84+1.66
  FTSE FT350 IND METALSNAKİTTE KAL4,704.944,826.084,704.944,791.64+1.84
  FTSE FT350 MININGAÇIK KAL17,328.2017,719.2817,328.2017,655.24+1.89
  FTSE FT350 CNSTR&MATAL5,708.505,825.145,706.935,758.21+0.87
  FTSE FT350 AERO & DEFAL4,872.564,927.094,872.564,911.01+0.79
  FTSE FT350 GENL INDUSAL5,569.445,683.235,569.445,657.93+1.59
  FTSE FT350 ELEC&EQPTAL7,536.537,653.527,536.537,640.92+1.39
  FTSE FT350 IND ENGAL11,398.7011,569.1711,384.7811,545.77+1.29
  FTSE FT350 IND TRANSAL2,234.762,282.512,221.212,282.02+2.11
  FTSE FT350 SUPRT SERVAL8,540.568,648.968,540.568,631.28+1.06
  FTSE FT350 AUTO&PARTSAL3,794.033,849.343,697.613,814.42+0.54
  FTSE FT350 BEVERAGESSENETTE KAL27,231.1627,445.7127,191.8427,195.60-0.13
  FTSE FT350 FOOD PRODRAL7,082.567,124.477,082.567,093.16+0.15
  FTSE FT350 HSEHLD GDSAL15,644.9215,779.8615,526.2015,777.25+0.85
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL42,577.8743,249.7242,577.8743,202.04+1.47
  FTSE FT350 TOBACCONAKİTTE KAL33,533.7733,802.5333,463.2733,678.96+0.43
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRAL8,342.268,463.698,342.268,452.94+1.33
  FTSE FT350 PHAR & BIOAL16,828.9116,994.0416,819.2316,896.21+0.40
  FTSE FT350 FD&DRG RETAL3,591.803,667.563,582.713,664.71+2.03
  FTSE FT350 GENERL RETAL2,039.692,071.912,039.072,071.91+1.58
  FTSE FT350 MEDIAAL8,710.428,797.758,710.428,797.57+1.00
  FTSE FT350 TRAV&LEISAL9,246.839,487.029,245.429,471.40+2.43
  FTSE FT350 FXD LN TELAL1,942.311,980.481,942.311,979.86+1.93
  FTSE FT350 MOB TELECOSENETTE KAL3,415.023,459.943,395.583,405.52-0.28
  FTSE FT350 ELECTRICTYAL6,534.676,569.356,513.986,567.42+0.50
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL4,608.024,672.664,603.874,672.66+1.40
  FTSE FT350 BANKSAL3,434.613,497.753,434.613,468.12+0.98
  FTSE FT350 NONLIF INSSENETTE KAL3,164.843,192.993,164.843,178.03+0.42
  FTSE FT350 LIFE INSAÇIK KAL6,711.356,802.036,691.056,691.05-0.30
  FTSE FT350 GEN FINAL11,157.9911,327.7811,150.1111,254.53+0.87
  FTSE FT350 EQ INV ISTAL10,142.7710,254.4410,120.5610,254.44+1.10
  FTSE FT350 SFT CP SRVSENETTE KAL2,095.152,109.672,080.692,086.21-0.43
  FTSE4GD GLB BNCHAÇIK KAL8,405.348,526.208,402.128,517.45+1.30
  FTSE4GD GLB 100NAKİTTE KAL6,880.886,990.956,879.046,982.62+1.47
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHAÇIK KAL6,472.006,525.966,471.916,524.95+0.82
  FTSE4GD US BNCHAL11,274.5711,478.8911,274.5711,459.74+1.64
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50AÇIK KAL6,067.076,118.056,067.076,113.89+0.77
  FTSE4GD US 100AL10,951.7011,149.9110,951.7011,131.31+1.64
  FTSE ALL-WLD ADV EMERNAKİTTE KAL401.04403.92400.10403.31+0.85
  FTSE ALL-WLD DEVELOPAÇIK KAL324.46328.72324.24328.34+1.20
  FTSE ALL-WD DEV EX USAÇIK KAL248.56250.74248.13250.49+0.78
  FTSE ALL-WD DEV N AMEAÇIK KAL238.72240.61238.27240.52+0.74
  FTSE DEV EX UKAÇIK KAL338.33342.79338.10342.39+1.21
  FTSE DEV EX JAPANAL342.82347.79342.64347.38+1.32
  FTSE DEV EUROPEAÇIK KAL228.38231.33228.38231.27+1.20
  FTSE DEV EUR X UKAÇIK KAL248.55252.12248.55252.04+1.29
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL656.43661.22655.11660.94+0.69
  FTSE ALL-WORLD ALL EMAL486.47489.83485.54489.62+0.76
  FTSE ALL-WD ALL EM LAAÇIK KAL558.37563.52557.84562.71+1.20
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL430.37434.36429.16433.94+0.90
  FTSE FT AEM LMSAÇIK KAL689.93694.64688.69694.31+0.75
  FTSE FT AEM LATAM LMSAÇIK KAL867.26875.10866.17873.94+1.19
  FTSE FT AEM AP LMSSENETTE KAL699.12705.44697.29704.70+0.88
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100AL4,363.174,395.644,363.174,387.77+0.47
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50AL4,779.314,829.684,779.314,818.00+0.95
  FTSE ASEAN 40AL10,619.3810,692.7510,616.0510,666.84+0.47
  FTSE ALL-WORLD INDEXAÇIK KAL328.27332.35328.02332.01+1.15
  FTSE ALL-WORLD EX USAAÇIK KAL267.52269.72267.08269.53+0.77
  FTSE ALL-WORLD EX JAPAÇIK KAL345.63350.33345.39349.96+1.26
  FTSE ALL-WORLD EX S AAÇIK KAL327.02331.12326.77330.77+1.16
  FTSE ASIA PACIFICAÇIK KAL291.87293.18291.07292.81+0.37
  FTSE ASIA PAC EX JPNAL498.38502.23496.63501.62+0.69
  FTSE ASIA PAC X J I PAL475.75479.66473.90479.03+0.74
  FTSE ASIA PAC X JIPANAL444.44448.83442.09448.23+0.92
  FTSE EUROPEAÇIK KAL228.57231.38228.57231.30+1.15
  FTSE EUROPE EX UKAÇIK KAL245.74249.03245.74248.93+1.21
  FTSE EURO EX EUROBLOCAÇIK KAL251.15253.60251.15253.47+0.89
  FTSE EUROBLOCAÇIK KAL203.95207.03203.95206.99+1.42
  FTSE RAFI 1000AÇIK KAL11,270.2411,472.2611,270.2411,454.70+1.64
  FTSE RAFI US 1500AÇIK KAL11,570.7111,827.4611,570.7111,817.41+2.13
  FTSE RAFI EMAL5,519.765,544.855,506.485,537.63+0.50
  FTSE RAFI EX US 1000AÇIK KAL5,544.375,597.835,533.705,592.81+0.87
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDAL2,226.112,271.162,226.112,271.16+2.02
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.