Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
01/04/2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDAÇIĞA SAT96.8696.8692.4695.43-1.48
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CAREAÇIĞA SAT195.15195.15183.82189.60-2.84
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESENETTE KAL1,158.631,158.631,113.801,145.78-1.11
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALAÇIĞA SAT396.72396.72377.54390.56-1.55
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILAÇIK KAL144.11144.11136.24139.67-3.08
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIK KAL46.8147.1444.0746.53-0.60
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSENETTE KAL175.28175.28166.47170.98-2.45
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESENETTE KAL171.40171.40162.68167.11-2.50
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSAÇIĞA SAT604.77604.77574.54590.87-2.30
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSAÇIK KAL2.492.492.262.30-7.63
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50AÇIĞA SAT275.88275.88261.34267.86-2.91
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXAÇIK KAL679.78679.78664.25666.11-2.37
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXAÇIĞA SAT3,107.423,107.422,974.432,991.12-3.74
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXAÇIĞA SAT3,150.143,150.143,012.363,030.24-3.81
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXAÇIK KAL15,101.1315,101.2214,464.5814,547.20-3.67
  FTSE GLOBAL 100SENETTE KAL1,696.521,715.631,680.981,686.57-0.63
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITAÇIK KAL14,903.6015,427.8514,903.2815,391.12+3.27
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXSENETTE KAL4,262.484,262.484,153.004,187.24-1.77
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXAÇIĞA SAT5,671.965,671.965,414.725,454.57-3.83
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAÇIK KAL3,196.783,289.603,196.783,289.60+2.90
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXAÇIK KAL4,652.504,652.504,483.194,496.79-3.35
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHAREAÇIĞA SAT3,326.753,326.753,214.073,234.97-2.76
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCISENETTE KAL13,163.8113,486.7812,877.8213,219.88+0.43
  FTSE FT350 OIL&GAS PDSENETTE KAL5,285.275,369.135,043.585,217.72-1.28
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAÇIK KAL3,561.113,574.883,231.243,429.94-3.68
  FTSE FT350 CHEMICALSAÇIĞA SAT9,340.759,340.758,814.169,030.32-3.32
  FTSE FT350 FOREST&PAPSENETTE KAL15,546.6015,546.6014,736.0615,000.62-3.51
  FTSE FT350 IND METALSAÇIK KAL2,290.412,290.612,190.672,225.40-2.84
  FTSE FT350 MININGSENETTE KAL13,772.1913,772.1913,113.3013,233.28-3.91
  FTSE FT350 CNSTR&MATSENETTE KAL5,031.775,033.604,804.224,887.17-2.87
  FTSE FT350 AERO & DEFAÇIK KAL3,553.963,553.963,291.773,305.72-6.98
  FTSE FT350 GENL INDUSAÇIK KAL4,478.404,478.404,163.134,163.13-7.04
  FTSE FT350 ELEC&EQPTAÇIK KAL7,449.687,449.687,056.137,216.97-3.12
  FTSE FT350 IND ENGAÇIĞA SAT9,252.829,258.228,875.318,949.68-3.28
  FTSE FT350 IND TRANSAÇIK KAL1,403.361,403.361,359.141,374.99-2.02
  FTSE FT350 SUPRT SERVAÇIĞA SAT6,927.066,927.066,538.426,596.98-4.77
  FTSE FT350 AUTO&PARTSAL2,709.273,555.442,706.023,278.39+21.01
  FTSE FT350 BEVERAGESAÇIĞA SAT20,154.6020,154.6019,006.1119,210.82-4.68
  FTSE FT350 FOOD PRODRAÇIK KAL6,380.996,380.995,992.876,090.66-4.55
  FTSE FT350 HSEHLD GDSAÇIĞA SAT14,441.7714,441.7713,885.1114,040.09-2.78
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL33,581.6233,582.1332,058.1732,739.68-2.51
  FTSE FT350 TOBACCOSENETTE KAL29,088.0630,464.8927,869.8130,045.34+3.29
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRAÇIK KAL6,150.746,153.935,897.355,977.40-2.82
  FTSE FT350 PHAR & BIOSENETTE KAL16,131.1616,131.1615,557.0815,927.98-1.26
  FTSE FT350 FD&DRG RETSENETTE KAL3,756.133,782.543,613.253,758.63+0.07
  FTSE FT350 GENERL RETAÇIK KAL1,630.401,630.401,554.251,564.10-4.07
  FTSE FT350 MEDIAAÇIĞA SAT6,670.916,670.916,259.066,279.89-5.86
  FTSE FT350 TRAV&LEISAÇIK KAL5,764.785,764.785,352.445,354.39-7.12
  FTSE FT350 FXD LN TELAÇIK KAL1,431.211,431.211,372.731,394.35-2.58
  FTSE FT350 MOB TELECOAÇIK KAL2,560.932,560.932,450.442,479.54-3.18
  FTSE FT350 ELECTRICTYAÇIK KAL7,322.267,322.626,825.926,844.04-6.53
  FTSE FT350 GAS WT&ULTAÇIĞA SAT5,054.045,054.044,842.074,875.98-3.52
  FTSE FT350 BANKSAÇIK KAL2,480.672,480.672,233.122,238.65-9.76
  FTSE FT350 NONLIF INSAÇIK KAL2,650.662,650.662,538.172,552.79-3.69
  FTSE FT350 LIFE INSAÇIK KAL5,530.165,530.165,026.605,046.52-8.75
  FTSE FT350 GEN FINAÇIĞA SAT9,340.449,340.448,822.328,877.38-4.96
  FTSE FT350 EQ INV ISTSENETTE KAL8,990.908,990.908,689.648,750.33-2.68
  FTSE FT350 SFT CP SRVAÇIĞA SAT1,627.881,627.881,575.811,583.94-2.70
  FTSE4GD GLB BNCHSENETTE KAL7,649.427,698.077,570.767,590.75-0.83
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL6,660.776,711.886,565.566,589.31-1.13
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHSENETTE KAL5,132.875,251.395,109.045,211.55+1.53
  FTSE4GD US BNCHSENETTE KAL10,708.1410,774.9010,467.1610,526.73-1.69
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50SENETTE KAL4,877.134,978.194,836.084,937.69+1.24
  FTSE4GD US 100SENETTE KAL10,696.8910,779.7810,462.0310,521.29-1.64
  FTSE ALL-WLD ADV EMERAÇIK KAL306.49312.75306.42309.87+1.04
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL291.91293.61288.57289.32-0.86
  FTSE ALL-WD DEV EX USSENETTE KAL214.76216.41212.08215.33+0.34
  FTSE ALL-WD DEV N AMESENETTE KAL207.93208.73205.21208.15+0.20
  FTSE DEV EX UKSENETTE KAL306.27307.70302.19303.04-1.00
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL306.77309.26303.45304.41-0.73
  FTSE DEV EUROPESENETTE KAL194.22198.43193.09197.21+1.14
  FTSE DEV EUR X UKSENETTE KAL215.89220.83214.12218.38+0.89
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL592.64608.17592.64606.48+2.37
  FTSE ALL-WORLD ALL EMAÇIK KAL414.14424.18414.09422.13+1.93
  FTSE ALL-WD ALL EM LAAÇIĞA SAT337.96346.75334.46337.82-0.43
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL401.16410.48401.15409.37+2.06
  FTSE FT AEM LMSAÇIK KAL582.71596.58582.65593.78+1.90
  FTSE FT AEM LATAM LMSAÇIĞA SAT524.18537.46518.42523.72-0.47
  FTSE FT AEM AP LMSAÇIK KAL643.01657.69642.98655.97+2.03
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100AÇIK KAL3,492.813,492.813,385.923,399.22-3.01
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50AÇIĞA SAT3,839.563,839.563,688.923,710.40-3.35
  FTSE ASEAN 40AÇIK KAL7,557.087,573.057,358.787,369.32-2.32
  FTSE ALL-WORLD INDEXSENETTE KAL293.59295.85291.09291.84-0.57
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL230.30232.92228.92231.82+0.72
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSENETTE KAL307.47310.53305.12306.04-0.43
  FTSE ALL-WORLD EX S ASENETTE KAL292.93295.15290.39291.13-0.59
  FTSE ASIA PACIFICSENETTE KAL265.52267.63262.86265.09+0.05
  FTSE ASIA PAC EX JPNSENETTE KAL441.00446.89440.55445.72+1.46
  FTSE ASIA PAC X J I PSENETTE KAL429.00434.91427.71432.70+1.26
  FTSE ASIA PAC X JIPANSENETTE KAL417.49426.94417.47425.97+2.02
  FTSE EUROPESENETTE KAL193.49197.75192.51196.60+1.23
  FTSE EUROPE EX UKSENETTE KAL211.98216.85210.47214.64+1.02
  FTSE EURO EX EUROBLOCSENETTE KAL215.98221.05215.98220.85+1.78
  FTSE EUROBLOCSENETTE KAL169.77173.63167.78171.29+0.63
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL9,581.819,634.499,362.639,423.34-1.65
  FTSE RAFI US 1500SENETTE KAL8,734.978,811.618,571.168,712.95-0.25
  FTSE RAFI EMAÇIK KAL4,360.944,485.504,360.944,464.26+2.37
  FTSE RAFI EX US 1000SENETTE KAL4,547.444,601.354,495.704,577.89+0.70
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDAÇIK KAL1,653.971,653.971,578.151,585.05-4.17
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.