Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
14/06/2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDSENETTE KAL159.99161.58159.90161.39+0.88
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESENETTE KAL296.53298.47296.25298.46+0.65
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESENETTE KAL1,354.691,355.081,346.201,354.33-0.03
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALAL495.75497.02494.31497.02+0.26
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSENETTE KAL280.76282.85280.66282.84+0.74
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIK KAL98.1999.0298.0599.02+0.85
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSENETTE KAL222.60223.26222.16223.24+0.29
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESENETTE KAL217.39218.01216.95217.99+0.28
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSENETTE KAL748.58750.55746.88750.53+0.26
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSSENETTE KAL5.105.135.105.13+0.59
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SENETTE KAL330.93331.47329.95331.37+0.13
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXAÇIK KAL940.11940.11936.02937.21-0.19
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXNAKİTTE KAL4,022.844,022.983,997.404,010.80-0.30
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXNAKİTTE KAL4,076.534,076.684,049.854,064.11-0.30
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXNAKİTTE KAL19,172.3719,193.7219,094.7819,118.34-0.28
  FTSE GLOBAL 100NAKİTTE KAL1,790.001,797.051,789.021,793.17+0.08
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITNAKİTTE KAL20,231.6420,254.3420,120.2220,156.99-0.37
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXNAKİTTE KAL5,591.705,597.705,583.285,583.28-0.15
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXNAKİTTE KAL7,368.577,368.807,316.447,345.78-0.31
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAÇIK KAL4,580.084,590.634,567.064,577.27-0.06
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXSAT5,089.055,090.945,061.415,065.46-0.46
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARESAT3,610.373,610.373,590.403,594.92-0.43
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL11,006.1911,027.1710,969.2011,016.32+0.09
  FTSE FT350 OIL&GAS PDNAKİTTE KAL9,142.709,181.519,102.999,145.35+0.03
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAÇIK KAL8,870.398,982.418,794.788,800.35-0.79
  FTSE FT350 CHEMICALSNAKİTTE KAL13,695.0813,702.8913,574.8913,593.13-0.74
  FTSE FT350 FOREST&PAPSENETTE KAL19,565.5319,627.4519,255.9519,436.07-0.66
  FTSE FT350 IND METALSSENETTE KAL6,422.336,484.106,383.366,457.25+0.54
  FTSE FT350 MININGSENETTE KAL20,059.1120,140.9619,860.3019,956.30-0.51
  FTSE FT350 CNSTR&MATNAKİTTE KAL5,746.825,747.405,642.415,658.44-1.54
  FTSE FT350 AERO & DEFSAT4,666.134,678.394,637.174,651.62-0.31
  FTSE FT350 GENL INDUSSENETTE KAL5,749.905,755.175,665.035,680.96-1.20
  FTSE FT350 ELEC&EQPTSAT8,067.908,069.137,992.077,999.19-0.85
  FTSE FT350 IND ENGSAT12,714.0812,714.0812,524.3112,530.21-1.45
  FTSE FT350 IND TRANSAÇIK KAL2,073.932,094.822,068.092,084.29+0.50
  FTSE FT350 SUPRT SERVSENETTE KAL8,447.728,452.768,407.438,450.78+0.04
  FTSE FT350 AUTO&PARTSSAT6,298.426,380.406,134.406,135.19-2.59
  FTSE FT350 BEVERAGESSAT27,157.4827,157.4826,858.3027,101.86-0.20
  FTSE FT350 FOOD PRODRAÇIK KAL7,540.977,547.617,461.527,533.40-0.10
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSAT16,317.0916,333.1616,003.3116,126.24-1.17
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL41,134.9041,368.5640,958.6441,333.78+0.48
  FTSE FT350 TOBACCONAKİTTE KAL32,298.4632,310.2731,729.4631,896.49-1.24
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRSENETTE KAL7,608.187,635.757,568.477,614.82+0.09
  FTSE FT350 PHAR & BIOSENETTE KAL15,192.3415,285.1715,082.8215,224.48+0.21
  FTSE FT350 FD&DRG RETAÇIK KAL3,816.383,830.623,744.413,758.10-1.53
  FTSE FT350 GENERL RETAÇIĞA SAT2,071.192,081.832,061.252,065.07-0.30
  FTSE FT350 MEDIANAKİTTE KAL8,702.708,708.828,657.918,690.74-0.14
  FTSE FT350 TRAV&LEISNAKİTTE KAL9,143.579,192.799,123.099,185.86+0.46
  FTSE FT350 FXD LN TELSENETTE KAL2,462.712,467.402,404.632,422.75-1.62
  FTSE FT350 MOB TELECOAÇIK KAL2,940.452,940.592,913.312,919.87-0.70
  FTSE FT350 ELECTRICTYNAKİTTE KAL6,695.236,729.106,640.456,673.89-0.32
  FTSE FT350 GAS WT&ULTNAKİTTE KAL4,671.004,749.254,671.004,728.30+1.23
  FTSE FT350 BANKSAÇIK KAL3,796.153,796.153,754.213,777.30-0.50
  FTSE FT350 NONLIF INSSENETTE KAL3,277.633,279.253,245.023,269.39-0.25
  FTSE FT350 LIFE INSNAKİTTE KAL7,719.007,719.007,595.217,615.22-1.34
  FTSE FT350 GEN FINNAKİTTE KAL10,747.5010,758.8510,672.0710,735.96-0.11
  FTSE FT350 EQ INV ISTNAKİTTE KAL10,058.0910,064.3110,044.1710,061.67+0.04
  FTSE FT350 SFT CP SRVSAT2,319.802,324.812,298.362,298.36-0.92
  FTSE4GD GLB BNCHNAKİTTE KAL8,600.658,627.408,593.238,616.23+0.04
  FTSE4GD GLB 100NAKİTTE KAL6,945.676,974.026,942.326,961.98+0.14
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHNAKİTTE KAL6,749.896,775.746,736.376,748.39-0.02
  FTSE4GD US BNCHNAKİTTE KAL11,320.3511,376.8011,320.3511,363.07+0.38
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50SENETTE KAL6,267.396,290.266,252.566,265.27-0.03
  FTSE4GD US 100NAKİTTE KAL10,939.5010,994.0110,939.5010,977.82+0.35
  FTSE ALL-WLD ADV EMERSENETTE KAL423.09423.20420.97421.58-0.63
  FTSE ALL-WLD DEVELOPNAKİTTE KAL332.78333.70332.28333.32+0.09
  FTSE ALL-WD DEV EX USSAT260.39260.50259.40259.81-0.40
  FTSE ALL-WD DEV N AMESAT250.80250.88249.77250.16-0.41
  FTSE DEV EX UKNAKİTTE KAL345.65346.64345.10346.26+0.12
  FTSE DEV EX JAPANNAKİTTE KAL351.71353.03351.39352.60+0.18
  FTSE DEV EUROPESENETTE KAL241.79242.90241.24241.78-0.27
  FTSE DEV EUR X UKSENETTE KAL260.34261.68259.72260.28-0.25
  FTSE ALL-WORLD EMERGSAT694.61694.67689.58693.23-0.19
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSAT514.01514.12511.15512.76-0.37
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL593.10600.07593.09595.54-0.14
  FTSE ALL-WD ALL EM PASAT452.35452.44448.67450.99-0.32
  FTSE FT AEM LMSSAT727.11727.26723.24725.53-0.34
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL916.06926.89916.05920.35-0.08
  FTSE FT AEM AP LMSSAT733.62733.74728.00731.58-0.29
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100AÇIK KAL4,926.474,926.474,891.364,898.80-0.43
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50AÇIK KAL5,337.005,337.005,293.615,300.08-0.88
  FTSE ASEAN 40SENETTE KAL10,969.6710,975.4710,918.9610,944.06-0.22
  FTSE ALL-WORLD INDEXNAKİTTE KAL337.71338.53337.07338.12+0.04
  FTSE ALL-WORLD EX USASAT280.81280.82279.64280.17-0.40
  FTSE ALL-WORLD EX JAPNAKİTTE KAL355.75356.91355.28356.46+0.12
  FTSE ALL-WORLD EX S ANAKİTTE KAL336.23337.06335.59336.65+0.05
  FTSE ASIA PACIFICSAT304.56304.61301.62303.07-0.53
  FTSE ASIA PAC EX JPNSAT526.65526.67521.72525.15-0.35
  FTSE ASIA PAC X J I PSAT500.04500.07494.86498.62-0.36
  FTSE ASIA PAC X JIPANSAT468.06468.11462.26466.65-0.33
  FTSE EUROPESENETTE KAL241.99243.07241.41241.97-0.27
  FTSE EUROPE EX UKSENETTE KAL257.51258.77256.85257.43-0.25
  FTSE EURO EX EUROBLOCSENETTE KAL266.03267.13265.54266.07-0.27
  FTSE EUROBLOCSAT215.80216.85215.11215.73-0.27
  FTSE RAFI 1000NAKİTTE KAL11,561.3711,637.1911,561.3711,627.26+0.57
  FTSE RAFI US 1500AÇIK KAL12,000.5412,137.5712,000.5412,137.31+1.14
  FTSE RAFI EMSAT5,976.905,980.855,941.425,966.91-0.34
  FTSE RAFI EX US 1000SAT5,919.755,922.125,893.105,904.77-0.44
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDNAKİTTE KAL2,354.892,355.252,338.922,344.14-0.46
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.