Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
11/12/2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDSENETTE KAL160.91161.51160.47160.74-0.11
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESENETTE KAL306.67306.67303.21304.28-0.78
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESENETTE KAL1,263.811,263.811,243.211,250.16-1.08
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALSAT538.51539.82533.79535.15-0.62
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSENETTE KAL282.72283.23280.62281.57-0.41
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSSAT95.4595.4594.7094.85-0.63
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSAT231.36231.80229.63230.01-0.58
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESAT226.15226.59224.45224.82-0.59
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSAT778.24779.94772.10773.52-0.61
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSSENETTE KAL5.365.365.335.34-0.37
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SAT343.75344.61340.71341.55-0.64
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXNAKİTTE KAL898.66900.62895.00895.00-0.64
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXSENETTE KAL4,006.124,022.723,990.164,003.03-0.08
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXSENETTE KAL4,059.324,076.604,042.994,055.91-0.08
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXNAKİTTE KAL20,781.0920,791.4020,460.8920,647.11-0.64
  FTSE GLOBAL 100SENETTE KAL1,931.551,936.721,926.871,931.40-0.02
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITSAT22,241.2822,249.7221,994.6122,081.89-0.72
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXSENETTE KAL5,584.315,590.985,567.825,590.98+0.12
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXSENETTE KAL7,213.767,250.677,195.497,216.25+0.03
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITSAT4,556.944,558.344,519.554,529.73-0.60
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXNAKİTTE KAL5,671.395,685.015,614.845,655.91-0.27
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARESENETTE KAL4,011.314,021.753,985.354,007.76-0.09
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL12,765.2312,806.3512,624.9512,730.69-0.27
  FTSE FT350 OIL&GAS PDNAKİTTE KAL7,875.137,950.527,821.227,821.22-0.68
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAL7,360.437,538.467,315.107,466.73+1.44
  FTSE FT350 CHEMICALSAÇIK KAL12,479.8812,534.0712,387.3412,476.10-0.03
  FTSE FT350 FOREST&PAPAÇIK KAL18,169.6018,456.6718,130.2018,456.67+1.58
  FTSE FT350 IND METALSSAT3,391.493,435.663,271.313,330.79-1.79
  FTSE FT350 MININGSENETTE KAL18,069.7418,351.2718,065.8318,262.52+1.07
  FTSE FT350 CNSTR&MATNAKİTTE KAL6,749.066,801.636,714.166,773.30+0.36
  FTSE FT350 AERO & DEFSENETTE KAL4,916.364,955.864,911.614,937.67+0.43
  FTSE FT350 GENL INDUSAL6,016.456,074.546,016.456,056.01+0.66
  FTSE FT350 ELEC&EQPTSAT8,498.538,603.578,338.538,402.07-1.14
  FTSE FT350 IND ENGNAKİTTE KAL12,919.8913,017.3812,816.6712,848.16-0.56
  FTSE FT350 IND TRANSSAT2,445.912,457.342,419.712,436.25-0.39
  FTSE FT350 SUPRT SERVNAKİTTE KAL9,041.649,080.518,990.749,065.34+0.26
  FTSE FT350 AUTO&PARTSNAKİTTE KAL5,185.165,279.945,109.285,216.22+0.60
  FTSE FT350 BEVERAGESNAKİTTE KAL24,403.0124,526.1524,287.0024,457.97+0.23
  FTSE FT350 FOOD PRODRSAT7,853.797,864.157,718.717,800.67-0.68
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSENETTE KAL16,993.1716,993.1716,773.1916,963.44-0.17
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL39,264.7739,440.2638,853.2638,990.60-0.70
  FTSE FT350 TOBACCOSENETTE KAL31,750.4631,948.8531,415.0031,744.68-0.02
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRSENETTE KAL8,055.728,107.567,981.588,043.21-0.16
  FTSE FT350 PHAR & BIOSENETTE KAL17,236.5717,427.4517,236.5717,316.94+0.47
  FTSE FT350 FD&DRG RETSAT3,971.193,974.763,924.423,947.51-0.60
  FTSE FT350 GENERL RETSAT2,395.372,397.062,346.502,385.62-0.41
  FTSE FT350 MEDIAAÇIĞA SAT8,625.368,638.678,536.198,570.34-0.64
  FTSE FT350 TRAV&LEISAÇIK KAL9,732.189,785.089,671.889,745.33+0.14
  FTSE FT350 FXD LN TELAÇIK KAL2,218.782,232.772,180.512,232.77+0.63
  FTSE FT350 MOB TELECOAÇIK KAL3,244.583,290.633,241.423,263.15+0.57
  FTSE FT350 ELECTRICTYNAKİTTE KAL7,693.557,742.287,599.477,740.93+0.62
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL5,006.775,046.964,975.025,046.96+0.80
  FTSE FT350 BANKSSENETTE KAL3,612.083,637.133,606.563,607.69-0.12
  FTSE FT350 NONLIF INSSAT3,073.193,079.333,027.613,034.26-1.27
  FTSE FT350 LIFE INSSENETTE KAL7,530.907,577.847,449.397,501.70-0.39
  FTSE FT350 GEN FINSAT11,942.2411,969.3111,796.8311,927.15-0.13
  FTSE FT350 EQ INV ISTAÇIĞA SAT10,428.4010,449.3310,343.3710,402.62-0.25
  FTSE FT350 SFT CP SRVNAKİTTE KAL2,120.292,123.072,082.872,093.07-1.28
  FTSE4GD GLB BNCHSENETTE KAL9,360.249,376.989,332.029,356.90-0.07
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL7,682.817,703.097,659.787,683.340.00
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHSENETTE KAL6,726.226,726.226,646.406,709.64-0.25
  FTSE4GD US BNCHSENETTE KAL12,630.5712,669.0512,594.4912,625.32-0.04
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50SENETTE KAL6,197.926,197.926,125.206,191.58-0.10
  FTSE4GD US 100SENETTE KAL12,337.2012,373.0912,296.5412,331.43-0.05
  FTSE ALL-WLD ADV EMERSENETTE KAL440.80440.82438.26439.18-0.35
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL357.62358.02356.68357.32-0.12
  FTSE ALL-WD DEV EX USSENETTE KAL274.17274.41272.49274.01-0.14
  FTSE ALL-WD DEV N AMESENETTE KAL264.03264.26262.29263.86-0.15
  FTSE DEV EX UKSENETTE KAL372.58373.02371.63372.27-0.11
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL376.91377.42375.81376.60-0.11
  FTSE DEV EUROPESENETTE KAL252.96253.06250.16252.86-0.07
  FTSE DEV EUR X UKSENETTE KAL274.60274.72271.58274.51-0.03
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL710.47711.28709.24709.87-0.18
  FTSE ALL-WORLD ALL EMNAKİTTE KAL530.13530.13528.00528.66-0.24
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL595.25596.71592.10596.19+0.19
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL473.28473.29471.85472.20-0.20
  FTSE FT AEM LMSNAKİTTE KAL749.62749.62746.73747.60-0.24
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL924.71926.77919.79926.29+0.20
  FTSE FT AEM AP LMSNAKİTTE KAL765.22765.23763.01763.49-0.20
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100NAKİTTE KAL4,599.194,612.534,574.934,578.60-0.80
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL5,146.965,155.845,106.285,109.64-0.86
  FTSE ASEAN 40SENETTE KAL10,639.9810,658.4410,620.4810,638.47+0.08
  FTSE ALL-WORLD INDEXSENETTE KAL361.40361.69360.43361.02-0.13
  FTSE ALL-WORLD EX USAAÇIĞA SAT294.29294.45292.69293.97-0.17
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSENETTE KAL379.62379.99378.50379.23-0.12
  FTSE ALL-WORLD EX S ASENETTE KAL360.10360.42359.16359.75-0.12
  FTSE ASIA PACIFICSENETTE KAL321.88322.15321.34321.38-0.24
  FTSE ASIA PAC EX JPNAÇIĞA SAT540.67541.01539.37539.72-0.26
  FTSE ASIA PAC X J I PAÇIĞA SAT516.54516.89515.63516.00-0.20
  FTSE ASIA PAC X JIPANSENETTE KAL485.70486.12484.74485.55-0.10
  FTSE EUROPESENETTE KAL253.43253.48250.66253.28-0.08
  FTSE EUROPE EX UKSENETTE KAL271.89271.94268.97271.74-0.04
  FTSE EURO EX EUROBLOCSENETTE KAL277.36277.36274.41276.79-0.24
  FTSE EUROBLOCSENETTE KAL227.10227.49224.54227.32+0.08
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL12,551.4212,573.8612,514.5512,543.00-0.07
  FTSE RAFI US 1500SENETTE KAL12,992.6013,015.2312,957.5912,983.86-0.07
  FTSE RAFI EMSENETTE KAL6,015.746,019.345,991.375,998.98-0.25
  FTSE RAFI EX US 1000AÇIĞA SAT6,190.586,195.176,148.876,186.13-0.16
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDSAT2,474.872,475.932,443.862,465.01-0.40
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.