Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
18/10/2019
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDNAKİTTE KAL163.72165.04163.72164.83+0.68
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARENAKİTTE KAL329.32332.21329.23331.89+0.78
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGENAKİTTE KAL1,389.121,394.191,382.041,382.27-0.49
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALSENETTE KAL544.35546.50543.73545.08+0.13
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSENETTE KAL283.30284.40283.07283.60+0.11
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIĞA SAT91.2791.5590.4690.89-0.42
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSENETTE KAL232.50234.35232.50233.95+0.62
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESENETTE KAL227.26229.09227.26228.71+0.64
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSENETTE KAL784.54791.01784.54789.58+0.64
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSNAKİTTE KAL5.125.155.125.15+0.59
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SENETTE KAL347.92350.96347.92350.20+0.66
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXSENETTE KAL885.20885.20879.67880.73-0.22
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXAÇIK KAL3,970.803,978.533,955.033,956.89-0.35
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXAÇIK KAL4,025.714,033.854,009.074,011.23-0.36
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXSENETTE KAL20,221.1120,299.3920,164.5520,228.53+0.04
  FTSE GLOBAL 100SENETTE KAL1,843.521,854.351,842.331,845.99+0.18
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITSENETTE KAL21,364.3621,666.6121,220.9821,392.89+0.13
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXSENETTE KAL5,450.255,460.155,444.615,445.24-0.09
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXAÇIK KAL7,182.327,197.147,146.117,150.57-0.44
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITSENETTE KAL4,384.664,423.144,383.954,423.14+0.88
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXAÇIK KAL5,265.705,285.105,245.475,253.97-0.22
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHAREAÇIĞA SAT3,823.423,831.753,813.063,817.36-0.16
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL11,761.8211,911.8311,649.3711,660.77-0.86
  FTSE FT350 OIL&GAS PDAÇIK KAL8,253.968,284.398,176.758,190.01-0.77
  FTSE FT350 OIL EQ S&DSENETTE KAL7,882.667,981.697,794.797,803.61-1.00
  FTSE FT350 CHEMICALSAÇIK KAL12,491.1512,491.1512,312.4212,420.70-0.56
  FTSE FT350 FOREST&PAPNAKİTTE KAL17,263.3717,505.4117,150.8017,319.66+0.33
  FTSE FT350 IND METALSAÇIK KAL3,591.633,619.353,451.043,451.04-3.91
  FTSE FT350 MININGAÇIK KAL17,229.1717,341.7417,010.0217,203.65-0.15
  FTSE FT350 CNSTR&MATSAT6,268.816,307.076,218.476,244.51-0.39
  FTSE FT350 AERO & DEFAÇIK KAL4,811.824,814.364,751.694,778.13-0.70
  FTSE FT350 GENL INDUSNAKİTTE KAL5,621.575,678.035,574.445,655.13+0.60
  FTSE FT350 ELEC&EQPTAÇIK KAL7,312.847,362.657,280.557,309.38-0.05
  FTSE FT350 IND ENGAL11,484.8111,582.8611,417.9911,495.01+0.09
  FTSE FT350 IND TRANSNAKİTTE KAL2,332.902,368.432,323.032,324.21-0.37
  FTSE FT350 SUPRT SERVAÇIK KAL8,791.618,834.688,752.678,785.34-0.07
  FTSE FT350 AUTO&PARTSSENETTE KAL4,338.534,338.534,239.544,294.93-1.00
  FTSE FT350 BEVERAGESNAKİTTE KAL25,004.2325,031.9024,698.6824,784.91-0.88
  FTSE FT350 FOOD PRODRSENETTE KAL7,261.067,291.607,223.777,232.52-0.39
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSENETTE KAL16,757.7616,894.1216,707.1916,811.90+0.32
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL39,467.0139,467.0138,876.1739,176.03-0.74
  FTSE FT350 TOBACCOAÇIK KAL29,650.2429,890.4729,360.0929,580.89-0.23
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRAÇIK KAL8,486.958,526.118,414.078,434.91-0.61
  FTSE FT350 PHAR & BIONAKİTTE KAL16,282.0816,372.4516,133.7916,190.49-0.56
  FTSE FT350 FD&DRG RETSENETTE KAL4,058.574,103.384,032.134,051.84-0.17
  FTSE FT350 GENERL RETSENETTE KAL2,275.202,289.862,263.632,274.35-0.04
  FTSE FT350 MEDIAAÇIK KAL8,447.398,462.858,326.378,340.45-1.27
  FTSE FT350 TRAV&LEISSENETTE KAL9,817.859,825.099,746.039,746.23-0.73
  FTSE FT350 FXD LN TELSENETTE KAL2,385.142,414.882,367.502,405.09+0.84
  FTSE FT350 MOB TELECONAKİTTE KAL3,610.813,637.463,598.033,612.35+0.04
  FTSE FT350 ELECTRICTYSENETTE KAL7,684.477,722.257,637.967,678.12-0.08
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL4,967.455,007.664,956.594,982.53+0.30
  FTSE FT350 BANKSSENETTE KAL3,725.073,733.133,683.123,703.78-0.57
  FTSE FT350 NONLIF INSAL3,138.333,161.163,119.643,146.96+0.27
  FTSE FT350 LIFE INSSENETTE KAL7,406.037,523.127,308.297,440.34+0.46
  FTSE FT350 GEN FINSENETTE KAL11,697.7911,817.2911,662.4011,679.95-0.15
  FTSE FT350 EQ INV ISTSENETTE KAL10,272.8510,273.0110,226.5310,254.19-0.18
  FTSE FT350 SFT CP SRVSENETTE KAL1,991.092,003.901,981.001,983.36-0.39
  FTSE4GD GLB BNCHSENETTE KAL8,931.288,978.578,919.308,949.03+0.28
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL7,292.317,327.857,287.117,301.56+0.18
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHAÇIK KAL6,659.916,725.126,655.506,677.81+0.27
  FTSE4GD US BNCHSENETTE KAL11,888.5911,955.1211,883.1311,914.56+0.22
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50AÇIK KAL6,164.116,232.726,164.116,183.79+0.32
  FTSE4GD US 100SENETTE KAL11,567.8711,633.8911,558.6111,590.06+0.19
  FTSE ALL-WLD ADV EMERSENETTE KAL429.51432.08428.66430.42+0.46
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL342.91344.74342.49343.64+0.27
  FTSE ALL-WD DEV EX USSENETTE KAL265.70267.54264.87266.02+0.28
  FTSE ALL-WD DEV N AMESENETTE KAL255.75257.61254.89256.02+0.27
  FTSE DEV EX UKSENETTE KAL357.11358.94356.74357.84+0.26
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL361.74363.97361.43362.72+0.33
  FTSE DEV EUROPESENETTE KAL245.05248.78244.65246.16+0.52
  FTSE DEV EUR X UKSENETTE KAL266.71270.13266.17267.64+0.54
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL689.40693.73689.09693.04+0.58
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSENETTE KAL514.73517.87514.55516.88+0.53
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL587.66592.10584.05588.18+0.46
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL457.90460.39457.61459.66+0.45
  FTSE FT AEM LMSSENETTE KAL728.58733.08728.39731.74+0.55
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL911.86918.72906.58913.03+0.50
  FTSE FT AEM AP LMSSENETTE KAL741.88746.03741.50744.87+0.48
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100SENETTE KAL4,533.464,533.464,487.654,494.19-0.54
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL4,946.604,960.074,908.534,917.62-0.53
  FTSE ASEAN 40SENETTE KAL10,657.3210,658.9310,615.8510,647.84-0.06
  FTSE ALL-WORLD INDEXSENETTE KAL346.98348.84346.62347.79+0.30
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL285.32287.19284.68285.87+0.34
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSENETTE KAL364.82367.05364.57365.87+0.35
  FTSE ALL-WORLD EX S ASENETTE KAL345.60347.43345.24346.39+0.29
  FTSE ASIA PACIFICSENETTE KAL311.18311.73310.43311.29+0.12
  FTSE ASIA PAC EX JPNSENETTE KAL528.69531.29528.18530.26+0.36
  FTSE ASIA PAC X J I PSENETTE KAL506.05507.99505.47506.91+0.22
  FTSE ASIA PAC X JIPANSENETTE KAL474.55476.29473.99475.12+0.20
  FTSE EUROPESENETTE KAL245.20248.86244.81246.33+0.53
  FTSE EUROPE EX UKSENETTE KAL263.60266.93263.10264.56+0.55
  FTSE EURO EX EUROBLOCAL265.38269.40264.92267.01+0.60
  FTSE EUROBLOCSENETTE KAL222.29225.57221.80222.97+0.45
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL11,954.3712,029.6311,954.3711,993.22+0.32
  FTSE RAFI US 1500SENETTE KAL12,301.8812,438.9112,301.8812,433.07+1.07
  FTSE RAFI EMSENETTE KAL5,853.375,889.995,852.345,879.47+0.56
  FTSE RAFI EX US 1000SENETTE KAL6,029.626,085.506,005.236,036.17+0.26
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDSENETTE KAL2,466.852,483.492,456.012,463.03-0.15
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.