Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
25/09/2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDNAKİTTE KAL97.1499.5996.1297.60+0.47
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARENAKİTTE KAL213.60220.61212.48216.87+1.53
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGENAKİTTE KAL1,245.461,263.911,244.731,250.25+0.38
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALNAKİTTE KAL396.64400.13393.29395.72-0.23
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILAÇIK KAL155.43158.34152.44156.02+0.38
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIK KAL45.4446.2544.5445.30-0.31
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSNAKİTTE KAL186.77190.20185.99187.58+0.43
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITENAKİTTE KAL182.76186.11182.01183.54+0.43
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSNAKİTTE KAL640.14651.78637.90642.99+0.45
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSNAKİTTE KAL3.143.213.083.140.00
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50NAKİTTE KAL295.50300.69294.51296.70+0.41
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXNAKİTTE KAL941.27955.05941.16954.33+1.44
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXNAKİTTE KAL3,245.123,261.993,220.153,261.99+0.52
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXNAKİTTE KAL3,277.523,294.893,251.763,294.89+0.53
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXAL16,802.6917,044.1216,746.7517,044.12+1.44
  FTSE GLOBAL 100AÇIK KAL2,153.552,173.102,134.442,154.33-0.01
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITNAKİTTE KAL17,120.8517,133.3816,882.2716,935.55-1.08
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXNAKİTTE KAL4,977.964,988.634,963.354,988.63+0.21
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXNAKİTTE KAL5,822.785,843.725,771.495,842.67+0.34
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITNAKİTTE KAL3,732.143,732.143,698.393,706.55-0.69
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXNAKİTTE KAL5,567.915,637.405,522.575,637.40+1.25
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARENAKİTTE KAL3,706.163,745.163,678.423,745.16+1.05
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL15,964.2916,080.4215,750.0016,029.21+0.41
  FTSE FT350 OIL&GAS PDAÇIK KAL3,722.023,800.283,690.153,712.13-0.27
  FTSE FT350 OIL EQ S&DNAKİTTE KAL3,779.773,874.423,726.723,805.70+0.69
  FTSE FT350 CHEMICALSNAKİTTE KAL12,220.5312,239.0012,094.9612,209.93-0.09
  FTSE FT350 FOREST&PAPNAKİTTE KAL17,392.8317,550.4417,212.7117,533.55+0.81
  FTSE FT350 IND METALSNAKİTTE KAL3,309.873,380.853,270.463,320.68+0.33
  FTSE FT350 MININGNAKİTTE KAL18,343.2918,473.0417,971.8418,195.66-0.80
  FTSE FT350 CNSTR&MATNAKİTTE KAL6,075.716,143.426,022.896,132.53+0.94
  FTSE FT350 AERO & DEFAÇIK KAL2,966.073,039.572,930.793,010.34+1.49
  FTSE FT350 GENL INDUSSENETTE KAL5,412.635,447.065,333.555,447.06+0.64
  FTSE FT350 ELEC&EQPTAL8,784.098,906.378,711.038,906.37+1.39
  FTSE FT350 IND ENGSENETTE KAL12,375.3512,443.6612,245.1412,434.63+0.48
  FTSE FT350 IND TRANSSENETTE KAL2,041.272,057.792,006.762,042.94+0.08
  FTSE FT350 SUPRT SERVSENETTE KAL9,104.569,206.299,038.279,206.29+1.12
  FTSE FT350 AUTO&PARTSAL2,335.262,420.972,323.472,413.51+3.35
  FTSE FT350 BEVERAGESNAKİTTE KAL19,781.9519,888.5719,650.6319,879.60+0.49
  FTSE FT350 FOOD PRODRAÇIK KAL6,328.336,375.426,275.456,316.73-0.18
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSENETTE KAL16,707.2516,806.6916,600.4416,766.85+0.36
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL39,019.3039,498.3738,831.9139,328.81+0.79
  FTSE FT350 TOBACCOSENETTE KAL29,150.4229,369.1729,037.7129,250.37+0.34
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRNAKİTTE KAL6,205.246,226.966,132.066,226.96+0.35
  FTSE FT350 PHAR & BIONAKİTTE KAL17,661.3317,774.0217,522.5017,774.02+0.64
  FTSE FT350 FD&DRG RETNAKİTTE KAL4,336.314,370.564,275.254,294.77-0.96
  FTSE FT350 GENERL RETSENETTE KAL2,324.612,336.922,305.262,336.92+0.53
  FTSE FT350 MEDIAAL6,765.146,898.736,741.646,898.73+1.97
  FTSE FT350 TRAV&LEISAL6,244.896,484.406,125.836,484.40+3.84
  FTSE FT350 FXD LN TELNAKİTTE KAL1,239.401,252.151,221.011,226.40-1.05
  FTSE FT350 MOB TELECOAÇIK KAL2,377.582,426.952,358.252,377.71+0.01
  FTSE FT350 ELECTRICTYAL6,864.767,003.666,851.886,972.64+1.57
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL4,672.624,779.744,672.624,761.32+1.90
  FTSE FT350 BANKSAÇIK KAL1,774.291,785.061,749.251,756.90-0.98
  FTSE FT350 NONLIF INSNAKİTTE KAL2,770.032,773.902,729.682,752.19-0.64
  FTSE FT350 LIFE INSAÇIK KAL5,744.115,792.345,691.865,759.75+0.27
  FTSE FT350 GEN FINNAKİTTE KAL10,540.1010,607.3810,436.0210,602.94+0.60
  FTSE FT350 EQ INV ISTSENETTE KAL10,825.0210,953.8810,803.3610,953.88+1.19
  FTSE FT350 SFT CP SRVSENETTE KAL2,007.342,022.261,987.112,020.94+0.68
  FTSE4GD GLB BNCHNAKİTTE KAL9,337.489,389.799,254.879,321.65-0.29
  FTSE4GD GLB 100AÇIK KAL8,142.508,215.288,081.798,147.26+0.02
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHNAKİTTE KAL5,467.155,467.155,380.685,394.64-1.33
  FTSE4GD US BNCHAÇIK KAL13,331.5613,516.1013,237.7613,385.12+0.40
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50NAKİTTE KAL5,098.325,098.325,015.645,030.82-1.32
  FTSE4GD US 100AÇIK KAL13,328.8713,509.6613,244.6613,380.92+0.39
  FTSE ALL-WLD ADV EMERNAKİTTE KAL388.50388.82382.14384.56-1.43
  FTSE ALL-WLD DEVELOPAÇIK KAL359.95361.88356.19359.12-0.31
  FTSE ALL-WD DEV EX USNAKİTTE KAL259.16259.26255.74256.31-1.30
  FTSE ALL-WD DEV N AMENAKİTTE KAL250.15250.24246.62247.10-1.42
  FTSE DEV EX UKNAKİTTE KAL379.93382.20375.99379.23-0.24
  FTSE DEV EX JAPANNAKİTTE KAL379.94382.58376.02379.43-0.21
  FTSE DEV EUROPENAKİTTE KAL233.72233.72230.45231.28-1.29
  FTSE DEV EUR X UKNAKİTTE KAL267.63267.63263.83264.90-1.20
  FTSE ALL-WORLD EMERGNAKİTTE KAL769.38769.39753.08755.00-1.85
  FTSE ALL-WORLD ALL EMAÇIK KAL533.83533.99523.34525.29-1.72
  FTSE ALL-WD ALL EM LANAKİTTE KAL391.93406.48390.65397.49+0.56
  FTSE ALL-WD ALL EM PANAKİTTE KAL528.66528.82515.98517.22-2.23
  FTSE FT AEM LMSAÇIK KAL754.45754.69739.66742.28-1.74
  FTSE FT AEM LATAM LMSNAKİTTE KAL611.48633.99609.29620.07+0.54
  FTSE FT AEM AP LMSNAKİTTE KAL850.41850.68830.16832.00-2.24
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100AÇIK KAL4,790.334,879.534,789.324,875.25+1.85
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50NAKİTTE KAL5,236.115,296.215,235.835,295.34+1.08
  FTSE ASEAN 40AL7,857.067,939.807,857.067,918.55+0.95
  FTSE ALL-WORLD INDEXAÇIK KAL363.74364.96359.57362.34-0.46
  FTSE ALL-WORLD EX USAAÇIK KAL282.45282.52278.33278.97-1.41
  FTSE ALL-WORLD EX JAPAÇIK KAL382.61384.35378.22381.39-0.40
  FTSE ALL-WORLD EX S AAÇIK KAL362.84364.04358.66361.43-0.47
  FTSE ASIA PACIFICNAKİTTE KAL331.91331.98325.91326.22-1.85
  FTSE ASIA PAC EX JPNNAKİTTE KAL571.40571.53559.00559.98-2.20
  FTSE ASIA PAC X J I PNAKİTTE KAL551.24551.39539.88540.87-2.10
  FTSE ASIA PAC X JIPANNAKİTTE KAL537.41537.53525.54526.60-2.15
  FTSE EUROPENAKİTTE KAL232.40232.40229.23230.05-1.26
  FTSE EUROPE EX UKNAKİTTE KAL261.86261.86258.26259.30-1.16
  FTSE EURO EX EUROBLOCAÇIK KAL252.04252.04248.10248.74-1.64
  FTSE EUROBLOCAÇIK KAL210.24210.35207.80208.75-0.87
  FTSE RAFI 1000AÇIK KAL11,264.7311,412.2611,147.3711,291.80+0.24
  FTSE RAFI US 1500AÇIK KAL10,967.5811,135.5210,830.4310,970.16+0.02
  FTSE RAFI EMNAKİTTE KAL5,025.835,028.214,933.784,952.89-1.60
  FTSE RAFI EX US 1000AÇIK KAL5,286.515,288.445,218.405,230.04-1.28
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDNAKİTTE KAL1,722.971,734.991,711.711,731.08+0.47
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.