Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
03/07/2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDSENETTE KAL108.49111.66107.28107.79-0.65
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESENETTE KAL227.25232.65222.55223.22-1.77
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESENETTE KAL1,160.501,178.201,155.281,164.19+0.32
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALSENETTE KAL437.59444.73432.33435.18-0.55
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSENETTE KAL173.01178.52170.68171.40-0.93
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIK KAL48.8951.1748.2548.33-1.15
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSENETTE KAL197.23200.68195.69196.22-0.51
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESENETTE KAL193.08196.45191.56192.10-0.51
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSENETTE KAL679.13690.97673.96676.11-0.44
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSAÇIK KAL3.033.092.972.98-1.65
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SENETTE KAL310.99316.02308.65309.50-0.48
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXSENETTE KAL894.83895.77892.28893.22+0.15
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXAÇIK KAL3,451.453,466.323,402.233,412.28-1.13
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXAÇIK KAL3,491.253,506.603,440.013,450.30-1.17
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXSENETTE KAL17,367.8617,518.0317,275.4617,302.03-0.38
  FTSE GLOBAL 100AÇIK KAL2,062.202,092.782,061.852,076.93+0.74
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITAL17,404.3217,719.2917,404.3217,612.22+1.19
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXSENETTE KAL5,059.595,068.945,050.675,060.92+0.03
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXAÇIK KAL6,240.366,262.716,137.096,157.30-1.33
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAÇIK KAL3,827.723,867.353,827.723,858.62+0.81
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXSENETTE KAL5,346.765,385.685,316.575,341.19-0.10
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARESENETTE KAL3,758.173,780.263,724.693,738.79-0.52
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCIAL14,385.9714,603.0614,329.6814,470.96+0.59
  FTSE FT350 OIL&GAS PDSENETTE KAL4,856.374,856.754,742.744,793.29-1.30
  FTSE FT350 OIL EQ S&DSENETTE KAL4,151.484,151.483,987.974,113.99-0.90
  FTSE FT350 CHEMICALSAÇIK KAL11,034.0611,173.0510,886.0410,897.16-1.24
  FTSE FT350 FOREST&PAPAÇIK KAL16,711.7616,976.3116,683.6116,728.64+0.10
  FTSE FT350 IND METALSNAKİTTE KAL2,973.413,029.282,872.692,903.93-2.34
  FTSE FT350 MININGAÇIK KAL17,732.2517,808.7117,301.8317,433.99-1.68
  FTSE FT350 CNSTR&MATSENETTE KAL6,326.306,418.286,289.036,337.66+0.18
  FTSE FT350 AERO & DEFSENETTE KAL3,348.553,381.853,244.283,275.20-2.19
  FTSE FT350 GENL INDUSNAKİTTE KAL5,316.385,369.205,240.305,263.42-1.00
  FTSE FT350 ELEC&EQPTNAKİTTE KAL8,754.298,878.478,625.418,625.41-1.47
  FTSE FT350 IND ENGNAKİTTE KAL11,742.4511,893.9911,680.0011,742.270.00
  FTSE FT350 IND TRANSSENETTE KAL1,820.731,859.891,811.671,823.33+0.14
  FTSE FT350 SUPRT SERVSENETTE KAL8,934.448,995.228,880.538,894.35-0.45
  FTSE FT350 AUTO&PARTSNAKİTTE KAL2,771.942,789.692,679.472,754.63-0.62
  FTSE FT350 BEVERAGESSENETTE KAL21,471.3621,595.0721,041.8221,100.00-1.73
  FTSE FT350 FOOD PRODRSENETTE KAL6,766.066,790.036,684.156,716.18-0.74
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSAT17,439.2317,555.5617,133.4717,159.00-1.61
  FTSE FT350 PERS GOODSSENETTE KAL37,110.6037,174.1236,170.8536,254.07-2.31
  FTSE FT350 TOBACCOSAT32,329.9332,750.0431,586.1531,643.43-2.12
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRSENETTE KAL6,718.046,755.516,675.146,682.98-0.52
  FTSE FT350 PHAR & BIOSENETTE KAL18,474.4418,578.1118,167.5118,202.82-1.47
  FTSE FT350 FD&DRG RETAÇIK KAL4,082.414,127.674,040.194,047.05-0.87
  FTSE FT350 GENERL RETAÇIK KAL2,107.912,115.382,080.672,083.97-1.14
  FTSE FT350 MEDIANAKİTTE KAL7,335.777,383.917,233.767,252.37-1.14
  FTSE FT350 TRAV&LEISSENETTE KAL6,318.066,382.066,279.686,322.50+0.07
  FTSE FT350 FXD LN TELNAKİTTE KAL1,398.211,410.111,366.501,379.47-1.34
  FTSE FT350 MOB TELECOSENETTE KAL2,938.132,952.942,927.862,942.62+0.15
  FTSE FT350 ELECTRICTYSENETTE KAL7,929.638,005.817,827.597,887.05-0.54
  FTSE FT350 GAS WT&ULTNAKİTTE KAL5,117.355,142.145,030.625,032.10-1.67
  FTSE FT350 BANKSSENETTE KAL2,341.332,349.102,279.672,299.47-1.79
  FTSE FT350 NONLIF INSSENETTE KAL2,679.442,699.192,641.092,646.15-1.24
  FTSE FT350 LIFE INSSENETTE KAL6,340.676,368.986,165.226,219.43-1.91
  FTSE FT350 GEN FINNAKİTTE KAL10,868.3810,980.6510,807.5210,851.84-0.15
  FTSE FT350 EQ INV ISTSENETTE KAL10,792.6210,886.2210,785.2110,785.21-0.07
  FTSE FT350 SFT CP SRVSENETTE KAL1,909.461,932.891,899.721,904.66-0.25
  FTSE4GD GLB BNCHAL8,988.109,136.838,984.399,064.02+0.88
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL7,847.077,965.617,846.237,907.90+0.79
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHAÇIK KAL5,671.235,766.835,671.235,749.71+1.38
  FTSE4GD US BNCHSENETTE KAL12,793.1512,998.2612,793.1512,863.08+0.55
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50NAKİTTE KAL5,330.515,422.535,330.515,408.25+1.46
  FTSE4GD US 100SENETTE KAL12,796.2312,988.3712,796.2312,868.91+0.57
  FTSE ALL-WLD ADV EMERAÇIK KAL379.45386.34379.20383.11+1.21
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL344.88350.65344.87347.56+0.77
  FTSE ALL-WD DEV EX USSENETTE KAL248.20252.61248.18251.36+1.27
  FTSE ALL-WD DEV N AMESENETTE KAL239.31243.47239.30242.50+1.34
  FTSE DEV EX UKSENETTE KAL362.86368.90362.86365.59+0.74
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL365.41371.99365.38368.45+0.82
  FTSE DEV EUROPEAL227.70232.45227.70231.19+1.65
  FTSE DEV EUR X UKAL256.59262.21256.59260.84+1.73
  FTSE ALL-WORLD EMERGSENETTE KAL706.20726.90705.67725.58+2.80
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSENETTE KAL499.83511.97499.52510.65+2.28
  FTSE ALL-WD ALL EM LAAL415.74425.90415.74417.13+1.12
  FTSE ALL-WD ALL EM PASENETTE KAL482.37495.12481.99494.23+2.52
  FTSE FT AEM LMSSENETTE KAL707.66724.53707.42722.66+2.24
  FTSE FT AEM LATAM LMSAL647.07662.82647.07649.10+1.11
  FTSE FT AEM AP LMSSENETTE KAL778.93798.97778.62797.57+2.46
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100SENETTE KAL4,600.764,605.754,576.524,584.24+0.09
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL4,975.784,992.734,948.114,961.25+0.40
  FTSE ASEAN 40SENETTE KAL8,724.178,747.798,692.328,710.03-0.09
  FTSE ALL-WORLD INDEXSENETTE KAL347.64353.73347.63350.86+0.94
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL268.96274.17268.95272.98+1.51
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSENETTE KAL366.80373.66366.77370.43+0.99
  FTSE ALL-WORLD EX S ASENETTE KAL346.69352.73346.68349.88+0.93
  FTSE ASIA PACIFICAL307.19312.13307.18311.72+1.54
  FTSE ASIA PAC EX JPNSENETTE KAL530.41543.01530.38542.18+2.26
  FTSE ASIA PAC X J I PSENETTE KAL513.48525.71513.42524.98+2.28
  FTSE ASIA PAC X JIPANSENETTE KAL494.99507.44494.77506.77+2.44
  FTSE EUROPEAL227.15231.90227.15230.66+1.67
  FTSE EUROPE EX UKAL252.25257.79252.25256.46+1.74
  FTSE EURO EX EUROBLOCSENETTE KAL247.93251.38247.93250.44+1.18
  FTSE EUROBLOCSENETTE KAL204.13209.92204.13208.41+2.17
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL11,008.3311,238.3011,008.3311,067.52+0.54
  FTSE RAFI US 1500SENETTE KAL10,721.6710,972.8410,721.6710,749.78+0.26
  FTSE RAFI EMSENETTE KAL5,027.385,147.185,012.925,125.05+2.10
  FTSE RAFI EX US 1000SENETTE KAL5,172.075,286.735,170.305,248.37+1.47
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDSENETTE KAL1,860.921,878.421,827.861,837.48-1.26
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.