Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
24/01/2020
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDSAT165.07165.07163.25163.82-0.76
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESENETTE KAL319.01319.87317.77318.99-0.01
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGEAL1,311.281,318.231,311.281,317.47+0.47
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALSENETTE KAL540.67542.14538.22540.42-0.05
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSAT280.16280.58277.15277.56-0.93
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSAÇIK KAL92.3892.3889.7990.49-2.05
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSENETTE KAL239.14239.69237.62238.33-0.34
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESENETTE KAL233.84234.38232.35233.05-0.34
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSENETTE KAL804.47806.41799.42801.87-0.32
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSSAT5.565.575.525.53-0.54
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SENETTE KAL357.67358.82355.82356.93-0.21
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXNAKİTTE KAL965.28967.60964.32965.91+0.27
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXNAKİTTE KAL4,170.344,237.524,170.344,213.14+1.03
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXNAKİTTE KAL4,221.724,291.504,221.724,265.71+1.04
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXNAKİTTE KAL21,540.5621,800.8921,540.5621,763.94+1.04
  FTSE GLOBAL 100SENETTE KAL2,071.972,083.712,058.892,064.11-0.37
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITAÇIK KAL22,823.6123,110.9322,823.6123,070.11+1.08
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXNAKİTTE KAL5,967.236,008.585,967.236,002.59+0.59
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXNAKİTTE KAL7,507.677,642.217,507.597,585.98+1.04
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAL4,890.404,933.464,890.404,923.92+0.69
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXAL6,030.846,145.746,030.846,140.09+1.81
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARENAKİTTE KAL4,214.444,275.984,214.444,271.59+1.36
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL12,832.7112,956.9912,825.8512,905.44+0.57
  FTSE FT350 OIL&GAS PDNAKİTTE KAL7,976.928,115.677,976.558,041.28+0.81
  FTSE FT350 OIL EQ S&DNAKİTTE KAL7,891.218,077.617,888.137,914.82+0.30
  FTSE FT350 CHEMICALSAÇIK KAL12,580.5212,872.3112,580.5212,777.81+1.57
  FTSE FT350 FOREST&PAPSENETTE KAL18,248.4018,445.4118,237.1518,315.95+0.37
  FTSE FT350 IND METALSNAKİTTE KAL3,518.103,609.443,518.103,562.84+1.27
  FTSE FT350 MININGNAKİTTE KAL18,726.9519,088.7818,726.9518,825.14+0.52
  FTSE FT350 CNSTR&MATAÇIK KAL6,717.616,881.666,717.616,853.71+2.03
  FTSE FT350 AERO & DEFNAKİTTE KAL5,187.905,259.775,187.905,240.09+1.01
  FTSE FT350 GENL INDUSNAKİTTE KAL6,167.846,266.406,167.846,223.50+0.90
  FTSE FT350 ELEC&EQPTAÇIK KAL8,501.308,771.478,501.308,763.65+3.09
  FTSE FT350 IND ENGAÇIK KAL12,886.8213,128.5412,886.8213,081.86+1.51
  FTSE FT350 IND TRANSAÇIK KAL2,292.432,323.992,292.432,299.60+0.31
  FTSE FT350 SUPRT SERVAL9,503.659,697.959,503.659,639.43+1.43
  FTSE FT350 AUTO&PARTSAÇIK KAL4,773.844,815.144,714.294,734.45-0.83
  FTSE FT350 BEVERAGESNAKİTTE KAL25,534.0325,998.8225,407.4125,737.14+0.80
  FTSE FT350 FOOD PRODRNAKİTTE KAL8,259.158,371.988,259.158,344.87+1.04
  FTSE FT350 HSEHLD GDSSENETTE KAL18,723.5319,065.4618,723.5318,967.38+1.30
  FTSE FT350 PERS GOODSNAKİTTE KAL37,931.9038,814.3437,931.9038,719.75+2.08
  FTSE FT350 TOBACCONAKİTTE KAL36,127.6236,445.8136,127.6236,364.17+0.65
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRNAKİTTE KAL8,407.978,572.978,407.978,532.28+1.48
  FTSE FT350 PHAR & BIONAKİTTE KAL18,077.9718,380.5018,077.9718,086.68+0.05
  FTSE FT350 FD&DRG RETAÇIK KAL4,010.954,119.664,010.954,101.82+2.27
  FTSE FT350 GENERL RETAÇIK KAL2,459.192,498.952,459.192,471.60+0.50
  FTSE FT350 MEDIAAL9,118.239,300.789,109.969,251.18+1.46
  FTSE FT350 TRAV&LEISNAKİTTE KAL10,022.9810,192.5410,022.9810,087.18+0.64
  FTSE FT350 FXD LN TELNAKİTTE KAL2,045.852,063.772,039.952,049.77+0.19
  FTSE FT350 MOB TELECOAL3,496.803,557.643,496.803,549.52+1.51
  FTSE FT350 ELECTRICTYSENETTE KAL8,682.018,831.178,682.018,807.08+1.44
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL5,648.635,767.805,648.635,755.45+1.89
  FTSE FT350 BANKSAÇIK KAL3,602.113,691.523,602.113,645.63+1.21
  FTSE FT350 NONLIF INSAÇIK KAL3,193.893,241.463,190.433,223.43+0.92
  FTSE FT350 LIFE INSSENETTE KAL7,891.028,107.937,891.028,003.46+1.42
  FTSE FT350 GEN FINSENETTE KAL12,829.3713,128.6012,819.7412,982.93+1.20
  FTSE FT350 EQ INV ISTNAKİTTE KAL11,004.8611,123.1611,004.7111,101.07+0.87
  FTSE FT350 SFT CP SRVSENETTE KAL2,294.302,341.772,294.302,334.48+1.75
  FTSE4GD GLB BNCHSENETTE KAL9,852.529,896.529,797.259,815.66-0.35
  FTSE4GD GLB 100SENETTE KAL8,199.588,238.218,138.028,155.96-0.52
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHNAKİTTE KAL6,932.127,057.286,932.127,008.00+1.09
  FTSE4GD US BNCHNAKİTTE KAL13,517.4413,559.3213,344.2313,393.12-0.92
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50NAKİTTE KAL6,400.036,523.096,400.036,470.55+1.10
  FTSE4GD US 100SAT13,258.7113,305.2513,096.5613,142.27-0.88
  FTSE ALL-WLD ADV EMERNAKİTTE KAL465.49466.17462.80463.64-0.35
  FTSE ALL-WLD DEVELOPSENETTE KAL375.71377.11373.19374.08-0.42
  FTSE ALL-WD DEV EX USSENETTE KAL282.96284.89282.85283.80+0.33
  FTSE ALL-WD DEV N AMENAKİTTE KAL272.11274.10272.00273.10+0.38
  FTSE DEV EX UKNAKİTTE KAL391.78393.04388.83389.82-0.49
  FTSE DEV EX JAPANSENETTE KAL397.88399.48394.82395.95-0.47
  FTSE DEV EUROPENAKİTTE KAL261.09264.35261.09262.70+0.66
  FTSE DEV EUR X UKNAKİTTE KAL283.04286.22283.04284.79+0.65
  FTSE ALL-WORLD EMERGNAKİTTE KAL754.34758.04752.35753.56-0.27
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSAT561.81563.27559.19560.05-0.30
  FTSE ALL-WD ALL EM LASENETTE KAL633.58634.09625.63627.58-1.08
  FTSE ALL-WD ALL EM PANAKİTTE KAL501.36502.40499.28500.07-0.28
  FTSE FT AEM LMSSAT795.08797.11791.60792.77-0.28
  FTSE FT AEM LATAM LMSSENETTE KAL989.60990.43977.07980.06-1.10
  FTSE FT AEM AP LMSNAKİTTE KAL810.78812.49807.75808.97-0.24
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100NAKİTTE KAL4,936.634,953.044,930.804,940.65+0.38
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50SENETTE KAL5,470.085,492.145,458.485,472.41+0.32
  FTSE ASEAN 40NAKİTTE KAL10,965.7210,996.5110,943.2410,975.95+0.10
  FTSE ALL-WORLD INDEXSAT380.01381.32377.54378.41-0.41
  FTSE ALL-WORLD EX USASENETTE KAL305.60307.37305.40306.07+0.18
  FTSE ALL-WORLD EX JAPSENETTE KAL400.90402.39397.97399.04-0.44
  FTSE ALL-WORLD EX S ASAT378.63379.93376.16377.02-0.42
  FTSE ASIA PACIFICNAKİTTE KAL334.56334.98334.02334.23-0.10
  FTSE ASIA PAC EX JPNNAKİTTE KAL575.99576.84573.94574.70-0.17
  FTSE ASIA PAC X J I PNAKİTTE KAL552.18552.88549.63550.45-0.24
  FTSE ASIA PAC X JIPANSAT520.10521.02517.94518.70-0.25
  FTSE EUROPENAKİTTE KAL262.00265.16262.00263.48+0.63
  FTSE EUROPE EX UKNAKİTTE KAL280.88283.90280.88282.43+0.62
  FTSE EURO EX EUROBLOCSENETTE KAL290.08293.25290.08291.23+0.49
  FTSE EUROBLOCNAKİTTE KAL231.91234.99231.91233.65+0.78
  FTSE RAFI 1000SENETTE KAL13,058.8313,075.0012,867.4112,926.15-1.02
  FTSE RAFI US 1500NAKİTTE KAL13,330.5913,361.9113,093.6113,157.91-1.30
  FTSE RAFI EMNAKİTTE KAL6,322.976,344.476,300.836,309.21-0.19
  FTSE RAFI EX US 1000NAKİTTE KAL6,308.296,354.966,305.226,323.94+0.25
 
FUDP.L  
FTSE UK DIVIDENDAÇIK KAL2,565.982,609.482,565.982,594.13+1.10
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.