Title
by Americanbulls.com LLC
Son Güncelleme
11/12/2018
Sinyal Seç
Endeksler Gün Sonu Verileri ve Sinyaller
Sembol 
Ad 
Gün Sonu Kapanış Verileri 
Sinyal 
Açılış 
En Yüksek 
En Düşük 
Kapanış 
%Fark 
CollapseLSE
 
^FN10  
FTSE EQ DIVERSIFIEDSAT150.62150.93148.07149.60-0.68
 
^FN11  
FTSE EQ HEALTH CARESAT286.80286.82281.88284.54-0.79
 
^FN12  
FTSE EQ SELF STORAGESAT1,232.461,234.011,211.811,227.62-0.39
 
^FN17  
FTSE EQ RESIDENTIALSENETTE KAL439.97441.06433.17438.95-0.23
 
^FN20  
FTSE EQ RETAILSAT292.69293.23286.37289.59-1.06
 
^FN24  
FTSE EQ LODGE/RESORTSNAKİTTE KAL101.10101.1798.8399.55-1.53
 
^FNAR  
FTSE ALL REITSSAT206.34206.53202.82205.12-0.59
 
^FNCO  
FTSE COMPOSITESAT201.66201.85198.19200.46-0.60
 
^FNER  
FTSE EQUITY REITSSAT689.08689.71676.96684.98-0.59
 
^FNMR  
FTSE MORTGAGE REITSSAT5.335.345.265.30-0.56
 
^FNR5  
FTSE REAL ESTATE 50SAT301.08301.36295.95299.85-0.41
 
^FTAI  
FTSE AIM INDEXAÇIK KAL886.81888.60881.91886.21+0.06
 
^FTAS  
FTSE ALL SHARE INDEXAÇIK KAL3,672.223,743.033,672.223,715.79+1.19
 
^FTGEN  
FTSE GLOB ENERGYAÇIK KAL9,659.109,660.889,329.419,479.24-1.80
 
^FTLC  
FTSE 350 ACT INDEXAÇIK KAL3,718.753,792.263,718.753,763.94+1.22
 
^FTMC  
FTSE 250 MID INDEXAÇIK KAL17,492.3117,795.4317,485.7517,653.26+0.92
  FTSE GLOBAL 100NAKİTTE KAL1,612.241,617.001,586.261,613.17+0.04
 
^FTMX  
FTSE 250 INDEX XITAÇIK KAL18,753.1818,753.1818,323.9618,327.46-2.27
 
^FTSC  
FTSE SMALL CAP INDEXAÇIK KAL5,194.645,229.415,191.205,217.10+0.44
 
^FTSE  
FTSE 100 INDEXAÇIK KAL6,721.546,857.586,721.546,806.94+1.27
 
^FTSX  
FTSE SMALL CAP INDEX XITAÇIK KAL4,356.084,380.694,268.674,272.86-1.93
 
^FTT1X  
FTSE TECHMARK 100 INDEXNAKİTTE KAL4,332.834,395.474,332.704,369.70+0.85
 
^FTTASX  
FTSE TECHMARK ALL-SHARENAKİTTE KAL3,321.323,376.143,321.323,354.89+1.01
 
^FTTMS1  
FTSE FT TCHMRK MEDSCINAKİTTE KAL10,178.8910,263.4110,178.8910,243.94+0.64
  FTSE FT350 OIL&GAS PDAÇIK KAL8,508.138,725.018,508.138,608.23+1.18
  FTSE FT350 OIL EQ S&DAL11,845.9412,421.6911,765.6712,320.35+4.00
  FTSE FT350 CHEMICALSAÇIK KAL12,629.8812,939.9712,564.3512,825.10+1.55
  FTSE FT350 FOREST&PAPAÇIK KAL18,293.4318,946.3718,158.3418,794.39+2.74
  FTSE FT350 IND METALSAÇIK KAL4,320.234,465.294,319.174,438.44+2.74
  FTSE FT350 MININGAL16,074.8316,660.6216,074.8316,550.29+2.96
  FTSE FT350 CNSTR&MATAÇIK KAL4,654.284,857.064,654.284,796.54+3.06
  FTSE FT350 AERO & DEFAÇIK KAL4,211.934,314.684,211.934,271.19+1.41
  FTSE FT350 GENL INDUSAÇIK KAL4,904.385,044.004,881.584,989.95+1.74
  FTSE FT350 ELEC&EQPTNAKİTTE KAL6,141.616,232.326,075.036,162.57+0.34
  FTSE FT350 IND ENGAÇIK KAL10,135.7910,454.2910,135.7910,351.36+2.13
  FTSE FT350 IND TRANSAÇIK KAL2,206.152,250.142,186.822,230.84+1.12
  FTSE FT350 SUPRT SERVAÇIK KAL7,041.027,249.847,041.027,189.24+2.11
  FTSE FT350 AUTO&PARTSAÇIK KAL6,874.807,032.526,773.706,802.01-1.06
  FTSE FT350 BEVERAGESSENETTE KAL22,263.3222,552.3522,263.3222,457.11+0.87
  FTSE FT350 FOOD PRODRNAKİTTE KAL6,705.106,739.856,638.656,696.44-0.13
  FTSE FT350 HSEHLD GDSNAKİTTE KAL14,931.5215,287.3514,931.5215,176.98+1.64
  FTSE FT350 PERS GOODSAL36,101.5336,800.1836,029.6636,629.25+1.46
  FTSE FT350 TOBACCOAL31,916.2332,562.2531,549.5932,034.74+0.37
  FTSE FT350 HLTH EQ&SRAL7,085.017,234.537,085.017,201.27+1.64
  FTSE FT350 PHAR & BIOSENETTE KAL14,439.9414,691.2214,439.9414,582.70+0.99
  FTSE FT350 FD&DRG RETAÇIK KAL3,432.653,485.083,393.213,452.82+0.59
  FTSE FT350 GENERL RETAÇIK KAL1,988.252,021.241,974.221,997.26+0.45
  FTSE FT350 MEDIANAKİTTE KAL7,528.057,693.997,528.057,648.99+1.61
  FTSE FT350 TRAV&LEISNAKİTTE KAL8,795.838,974.868,795.838,897.67+1.16
  FTSE FT350 FXD LN TELNAKİTTE KAL2,875.232,944.692,874.892,912.24+1.29
  FTSE FT350 MOB TELECONAKİTTE KAL3,531.503,646.553,531.503,603.30+2.03
  FTSE FT350 ELECTRICTYAÇIK KAL6,412.396,571.936,315.466,475.97+0.99
  FTSE FT350 GAS WT&ULTSENETTE KAL4,757.224,844.534,757.224,818.94+1.30
  FTSE FT350 BANKSNAKİTTE KAL3,675.013,736.953,653.883,693.27+0.50
  FTSE FT350 NONLIF INSNAKİTTE KAL3,022.353,043.132,997.443,028.80+0.21
  FTSE FT350 LIFE INSAÇIK KAL6,721.196,834.496,652.066,751.25+0.45
  FTSE FT350 GEN FINNAKİTTE KAL9,014.019,172.938,938.629,067.87+0.60
  FTSE FT350 EQ INV ISTNAKİTTE KAL9,292.079,443.139,292.079,395.45+1.11
  FTSE FT350 SFT CP SRVAL1,721.801,770.291,721.801,750.32+1.66
  FTSE4GD GLB BNCHNAKİTTE KAL7,915.977,916.277,773.867,863.51-0.79
  FTSE4GD GLB 100NAKİTTE KAL6,351.386,351.936,237.706,331.16-0.34
 
4GUK.L  
FTSE4GD UK BNCHNAKİTTE KAL6,175.236,196.176,109.736,111.78-1.03
  FTSE4GD US BNCHNAKİTTE KAL10,317.8010,378.5410,131.7010,343.35+0.25
 
4UK5.L  
FTSE4GD UK 50NAKİTTE KAL5,706.675,740.255,660.005,661.68-0.79
  FTSE4GD US 100NAKİTTE KAL9,988.7610,054.709,809.0210,020.54+0.32
  FTSE ALL-WLD ADV EMERNAKİTTE KAL394.00394.07386.07386.42-2.46
  FTSE ALL-WLD DEVELOPNAKİTTE KAL306.92307.27301.81305.62-0.70
  FTSE ALL-WD DEV EX USAÇIK KAL243.66244.36240.16240.47-1.99
  FTSE ALL-WD DEV N AMEAÇIK KAL235.16235.85231.85232.00-2.06
  FTSE DEV EX UKNAKİTTE KAL318.83319.17313.68317.89-0.57
  FTSE DEV EX JAPANNAKİTTE KAL322.37322.58316.52320.94-0.55
  FTSE DEV EUROPEAÇIK KAL223.03223.03217.97218.22-2.03
  FTSE DEV EUR X UKAÇIK KAL240.13240.13234.80235.18-1.78
  FTSE ALL-WORLD EMERGNAKİTTE KAL652.74653.13643.66647.44-1.56
  FTSE ALL-WORLD ALL EMSENETTE KAL483.34483.37473.55475.28-1.94
  FTSE ALL-WD ALL EM LAAÇIK KAL545.99546.87530.74531.00-3.34
  FTSE ALL-WD ALL EM PANAKİTTE KAL429.61429.63421.76423.92-1.40
  FTSE FT AEM LMSSENETTE KAL684.59684.63670.81673.23-1.92
  FTSE FT AEM LATAM LMSAÇIK KAL841.66842.98818.41818.82-3.31
  FTSE FT AEM AP LMSNAKİTTE KAL697.16697.18684.40687.79-1.42
 
AIM1.L  
FTSE AIM 100AÇIK KAL4,596.974,617.444,561.504,598.43+0.23
 
AIM5.L  
FTSE AIM UK 50AÇIK KAL4,939.164,968.694,880.904,941.99+0.37
  FTSE ASEAN 40SAT10,490.5210,503.0710,430.8110,438.54-0.70
  FTSE ALL-WORLD INDEXNAKİTTE KAL312.11312.33306.80310.40-0.82
  FTSE ALL-WORLD EX USANAKİTTE KAL263.08263.49258.98259.43-1.97
  FTSE ALL-WORLD EX JAPNAKİTTE KAL327.03327.11321.01325.14-0.71
  FTSE ALL-WORLD EX S ANAKİTTE KAL310.69310.91305.46309.07-0.79
  FTSE ASIA PACIFICNAKİTTE KAL291.53292.09288.91289.53-1.86
  FTSE ASIA PAC EX JPNNAKİTTE KAL495.71496.30489.06490.70-1.72
  FTSE ASIA PAC X J I PNAKİTTE KAL472.89473.52467.86468.91-1.62
  FTSE ASIA PAC X JIPANNAKİTTE KAL451.01451.29445.70446.86-1.34
  FTSE EUROPEAÇIK KAL223.02223.02217.99218.24-2.03
  FTSE EUROPE EX UKAÇIK KAL237.24237.24232.03232.39-1.79
  FTSE EURO EX EUROBLOCAÇIK KAL243.30243.30237.83237.83-2.30
  FTSE EUROBLOCAÇIK KAL200.53200.53195.95196.46-1.74
  FTSE RAFI 1000NAKİTTE KAL10,967.8910,969.4610,725.8710,926.99-0.37
  FTSE RAFI US 1500NAKİTTE KAL11,861.3111,867.8011,652.5711,798.79-0.53
  FTSE RAFI EMNAKİTTE KAL5,734.335,734.335,624.165,633.69-2.10
  FTSE RAFI EX US 1000AÇIK KAL5,716.845,734.325,626.735,634.28-2.03
FirstPrev[1]2NextLast


Yasal Uyarı ve Bilgilendirme:

Americanbulls.com LLC Amerika Birleşik Devletleri Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonuna kayıtlı bir yatırım danışmanı değildir. Aksine, Americanbulls.com LLC kanun olarak Amerika Birleşik Devletleri 1940 Yatırım Danışmanları Yasası'nın 202 (a) (11) ve ilgili devlet menkul kıymetler yasaları altında yatırım danışmanı tanımında açıklandığı gibi, "yayıncının hariç tutulması" maddesine dayanır. Gerçekten de Americanbulls.com LLC kişilere özel yatırım öneri ve tavsiyesi yapmaz. Bu site ve Americanbulls.com LLC tarafından işletilmekte olan diğer tüm siteler, üyelerine ve/veya muhtemel üyelerine düzenli aralıklarla yatırımla ilgili kişiye özel olmayan genel anlamlı tavsiyeler yapan iyi niyetli yayınlardır.

Britishbulls.com bağımsız bir web sitesidir. Americanbulls.com LLC hisse senetlerinden, menkul kıymetlerden veya diğer kurumlardan ve ayrıca geniş ulusal ve uluslar arası forex emtia ve hisse senedi piyasalarıyla ilgili destekleyicilerden veya işlemcilerden de doğrudan veya dolaylı yoldan herhangi bir bedel almaz.

Bu nedenle, Britishbulls.com ve Americanbulls.com LLC, 1940 tarihli Amerika Birleşik Devletleri Yatırım Danışmanlığı yasasının 202 (a) (11) bendi ve buna eş menkul kıymetlerle ilgili eyalet yasalarında yapılan “yatırım danışmanı” tanımının dışındadır ve dolayısıyla yatırım danışmanı olarak kaydolması gerekmez. Biz kayıtlı bir broker veya bayi de değiliz. Americanbulls.com LLC tarafından sağlanan içerik sadece bilgilendirme amaçlıdır. Bu içeriğin herhangi bir bölümünde belirli bir menkul kıymet veya başka menkul kıymetler veya herhangi bir özel menkul kıymet, portföy, işlem, veya stratejiden bahsedilmesi kesinlikle özel bir kişiye yapılan bir satın alma, satma, ya da tutma önerisi olarak anlaşılamaz. Americanbulls.com LLC alınan bilgiler sadece bağımsız bir yatırım görüşü olarak kabul edilmelidir. Bu bilgiler kişiye özel değildir ve herhangi bir şahsın yatırım ihtiyaçlarına göre hazırlanmamıştır. Americanbulls.com LLC sitelerimizde yayınlanan bilgi, yorum, rapor, görüntü veya herhangi bir basılı dokümanın kar veya zararla sonuçlanacağını hiçbir şekilde vaat, garanti ve sözlü ya da yazılı ima etmez.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler ise genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Resmi düzenlemeler, kullanılan yöntemler geçmişte çalışmış olsa da geçmiş sonuçlar gelecekteki sonuçların göstergesi olamaz gerçeğinin açıklanmasını gerektirmektedir. Kazandırma potansiyeli yanında kaybetme riski de vardır. Menkul kıymet ticareti büyük riskler içerir. Menkul kıymet ticareti ve vadeli işlem sözleşmelerine bağlı olarak oluşabilecek kayıplar çok önemli miktarlara ulaşabilir. Bu yüzden mali durumunuzun ışığında yapacağınız böyle bir ticaretin sizin için uygun olup olmadığını dikkatlice düşünmeniz gerekmektedir. Çünkü spekülatif ticaretin tümü doğal olarak risklidir ve sadece yeterli risk sermayesine sahip bireyler tarafından yapılmalıdır. Ne Americanbulls.com LLC ne de Britishbulls.com geçmiş ve gelecekteki performansıyla ilgili herhangi bir iddiada bulunmaz. Verilen tüm örnekler, grafikler, tarihçeler, tablolar, yorumlar, öneriler eğitim ve bilgilendirme amaçlıdır.

Görüntülenen bilgiler, yaygın olarak kabul görmüş mum çubuğu formasyonlarıyla yapılan teknik analiz metotlarına dayanmaktadır. Tüm bilgiler güvenilir kaynaklardan temin edilmekle beraber doğrulukları garanti değildir. Uzun vadeli yatırımın başarısı mutlak kesinlikler yerine, fiyat hareketlerinin ileride nasıl sonuçlanacağına dair ihtimallerin hesaplanabilmesine bağlıdır. Başarı için risk yönetimi kritik öneme sahiptir. Hata ve belirsizlikler her piyasa analiz metodunda önemli yer tutar. Geçmiş performans gelecek performansın garantisi değildir. Yatırım ve ticaret belirgin bir kaybetme riski taşır ve bu yüzden bir yatırım veya alım satım yapmadan önce mutlaka yatırım uzmanınıza danışmanız gerekir. Yatırım danışmanınız size, ihtiyaçlarınız, risk toleransınız ve mali durumunuza göre, size özel finansal tavsiyelerde bulunacaktır. Borsalarda ve vadeli işlemler piyasalarında yaptığınız tüm işlemler kendi hesabınıza yapılır ve riski size aittir.

Sizler bu siteyi kullanırken Britishbulls.com ve ana şirketi olan Americanbulls.com LLC, iştirakleri, bağlı kuruluşları, yetkilileri ve çalışanlarının doğrudan doğruya, arızi, özel veya sonuçsal zararlardan sorumlu olmadığını kabul etmektesiniz.